Wybuch gazu w Lipce

  • 29.04.2019, 23:46 (aktualizacja 29.04.2019, 23:50)
  • Janusz Justyna
Wybuch gazu w Lipce
29 kwietnia 2019 roku o godzinie 20.10 zastęp OSP Zakrzewo został zadysponowany do wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w Lipce przy ul. Sępoleńskiej

Po dotarciu na miejsce zdarzenia działania zakrzewskich druhów polegały na pomocy będącym na miejscu zdarzenia jednostkom JRG Złotów i OSP Lipka . Po rozłożeniu zbiornika brezentowego i schłodzeniu butli z gazem propan butan strażacy kontrolowali przy użyciu kamery termowizyjnej temperaturę butli. Po około dwóch godzinach zastępy wróciły do swoich strażnic. W działaniach brały udział jednostki OSP Lipka, JRG Złotów, OSP Zakrzewo,OSP Głomsk, Policja, Pogotowie Energetyczne. Nikomu nic się nie stało, domownicy zdążyli uciec przed wybuchem, ale uszkodzenia budynku są znaczne.
Info foto OSP Zakrzewo

Janusz Justyna

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe