Sobota, 20.07.2019

Sesja Rady Miejskiej Złotowa

  • 29.04.2019, 01:36 (aktualizacja 29.04.2019, 19:59)
  • Janusz Justyna
Sesja Rady Miejskiej Złotowa
We wtorek sesja Rady Miejskiej Złotowa, w jej programie kilka ciekawych punktów

Podczas wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Złotowie stanie do głosowania m.in projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Złotowa obejmującego nieruchomości położone pomiędzy ulicami Norwida i Zientary-Malewskiej. Rzecz dotyczy terenu, który najłatwiej określić jako położony pomiędzy marketami Lidl i Biedronka, gdzie aktualnie najczęściej lokuje się "wesołe miasteczko". Jak wynika z treści analizy uzasadnienia do projektu uchwały, firma Terg SA ma zamiar wybudować tam obiekt handlowy - z odpowiednią ilością miejsc postojowych.

Będzie też mowa o zmianie w zasadach przyznawania stypendiów uzdolnionym uczniom, o zasobach MZGL, zmianach w budżecie, bonifikacie od jednorazowej opłaty za przekształcenie prawo do użytkowania wieczystego, o konsultacjach w sprawie Budżetu Obywatelskiego. Na sesję będą zaproszeni wyróżniający się sportowcy.

Sesja 30 kwietnia 2019 r. w sali sesyjnej Urzędu Miasta, początek o godz. 15.00, dostępna będzie także transmisja na stronie miejskiej zlotow.pl

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkanka ul. Norwida
Mieszkanka ul. Norwida 06.05.2019, 12:12
Jeżeli tam mają być dodatkowe miejsca parkingowe to ja jestem "ZA". Lepsze to niż klepisko z tumanami kurzu w czasie wiatru
Michał
Michał 02.05.2019, 13:11
Widzę że w radzie utworzyła się spółdzielnia obsługująca lokalnych bonzów. Czy biedronka nie łamie zapisów w planie? Panie Koronkiewicz o tereny na swojej ulicy walczysz a tereny zielone na naszym osiedlu lekką ręką sru do zabudowy?
Krzysztof Koronkiewicz
Krzysztof Koronkiewicz 04.05.2019, 23:52
Te tereny maja swojego radnego i jeśli on sprzeciwu nie zgłasza to czemu mam ją być przeciwny może taka jest tam wola mieszkańców. Ja o tereny które reprezentuje walczę po rozmowach zawsze z mieszkańcami i to jest właśnie moja rola jako reprezentanta tego terenu. Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy że masz problem.
Buła
Buła 05.05.2019, 08:11
Temat respektowania planu przestrzennego i kolejny temat przekształcenia gruntu to nie temat dla radnych, ale do zbadania przez CBA .
Jolka
Jolka 30.04.2019, 18:00
Czy Radny Piosik się znowu wymondrzał z mównicy?
Złotowianka-Bis
Złotowianka-Bis 30.04.2019, 19:28
Jak widać to ty się wymądrzasz swoim "wymondrzaniem"
Brawo
Brawo 30.04.2019, 10:20
Terg niech buduje Polski Pawilon Handlowy.Nareszcie.Dobrze,że w Złotowie mamy taką mądrą,przedsiębiorczą Panią,która dała już dużo miejsc pracy.Powinien ten pawilon być wysoki aby na piętrach była Polska odzież,szyta przez krawcowe na miejscu.
Chińskie to wszystkie spodnie na gumkach-zakładali ,że na każdego pasują i na grubego i na chuda osobę,a poza tym chińskie to wszystko sztuczne lub z domieszką sztucznego,do żelazka się przykleja.
Brakuje damskich bluzek,zapinanych na guziczki z przodu.
Doktor
Doktor 30.04.2019, 15:54
Weź się lecz bo za chwilę bedziy za późno
JP
JP 30.04.2019, 10:04
Czy ktoś się orientuje co z konkursem na kierownika ZCASu? Cisza w mediach a na mieście huczy.
odpowiedz
odpowiedz 30.04.2019, 10:23
Media informowały ale nie czytasz.Od nowego roku będzie nabór na Dyrektora Domu Kultury i na Kierownika d/s Sportu.
Może na inne stanowiska też.
Wygra wysoki
Wygra wysoki 30.04.2019, 11:03
Jakie media? Co ty piszesz? Wczoraj upłynął termin na konkurs. Wpłynęły dwie oferty, jedna właściwa i druga to jakieś dziewczę co odbije się od ściany.
DW
DW 30.04.2019, 10:13
Wszystko jest już ustalone. Konkurs będzie, ale to będzie tylko farsa i zmarnowany czas komisji. Żona kolegi z basenu chciała startować, burmistrz jej powiedział , żeby nie składała papierów bo on już ma kandydata. Kierownik basenu jest tym kandydatem.
123
123 30.04.2019, 21:23
Jak zwykle na tych "konkursach".
ks
ks 30.04.2019, 20:33
G. prawda
Rokko
Rokko 30.04.2019, 09:54
Burmistrz jak Obama obiecal być elastyczniejszy po wyborach i jest. Jesli ktos jest cienki w kieszeni to nie ma szans na zmianę planu.
Porozumienie
Porozumienie 30.04.2019, 09:16
Tak, od dwóch kampanii wyborczych było obiecane, że ten temat będzie załatwiony. Właściciel nic tam nie mógł zrobić oprócz najmu placu dla wesołego miasteczka lub wynajmowania lokalnemu komitetowi powierzchni na instalacje wyborcze. To było obiecane a słów trzeba dotrzymywać.
Silver
Silver 29.04.2019, 20:26
Wow, szok, to jednak mozna zmienic obowiazujacy plan miejscowy? Jak zwykle sa rowni i rowniejsi prawda? Niejeden przedsiebiorca chcial zmienic plan ale odbijal sie od sciany w urzedzie ze planu nie mozna zmienic... Oczywiscie wyjatki stanowia zmiany planu dla firmy terg i jednego z deweloperow w zlotowie....
hehehe
hehehe 30.04.2019, 10:51
W Złotowie zawsze byli równi i równiejsi :)))
dlaczego ?
dlaczego ? 30.04.2019, 10:28
nie pisz głupot bo ZAcisze mają zmieniony plan zagosodarowania i po byłej straży pożarnej. Ale jak na razie nic nie budują.

Pozostałe