Nasi młodzi strażacy!

  • 28.04.2019, 00:28
  • Janusz Justyna
Nasi młodzi strażacy!

W Gosławicach koło Konina odbyły się wielkopolskie eliminacje wojewódzkie XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W grupie I (szkoły podstawowe) z dobrej strony pokazał się Filip Kopkiewicz z powiatu złotowskiego (OSP Lotyń, gm. Okonek), zajmując w klasyfikacji generalnej wysokie czwarte miejsce. Wygrał sąsiad zza miedzy, Michał Zbaracki z powiatu pilskiego.

W innych grupach nieźle wypadli inni reprezentanci powiatu złotowskiego: Weronika Kabattek po etapie pisemnym była 10. w gr. III (szkoły średnie), w gr. II (szkoły gimnazjalne) Sławomir Kabattek był 15. (oboje OSP Wersk, gm. Zakrzewo).

Gratulujemy sukcesów!

(jj), fot.: OW ZOSP RP w Poznaniu

Janusz Justyna

Zdjęcia (48)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe