Sobota, 24.08.2019

Brawo Drogowcy

  • 25.04.2019, 23:21
  • Janusz Justyna
Brawo Drogowcy
24 kwietnia zawodnicy Drogowca Złotów brali udział w pierwszej z sześckiu edycji Mini Cyklo Piła 2019, które odbywa się na lotnisku w Pile

Zawodnicy w swoich kategoriach uplasowali się na dobrych pozycjach, a w szczególności Nadia Macios, która jako jedyna dziewczyna dojechała na metę na drugiej pozycji, zdobywając w kat. 3 - 58 pkt. Koledzy z klubu w kategorii 4. wcale nie odstawali od czołówki i dojechali w następującej kolejności: Mateusz Adamowski miejsce 3 - 52 pkt., a Maksymilian Gąsiewicz tuż za nim na miejscu 4. przywożąc do domu 47 pkt. W tym samym dniu odbywały się również zawody Cyklo Piła 2019 - etap 1. z 7., w którym startowali Maksymilian Brożyna oraz Szymon Szwajłyk; chłopakom woli walki nie brakowało. Niestety, Maks jadąc w bardzo wysokiej pozycji nie mógł ukończyć wyścigu z powodu defektu roweru. Szymon walczył do końca - z niecierpliwością czekamy na punktację.  Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!

Drogowiec, (fot. Arkadiusz Macios)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe