Warto wspominać...

  • 20.04.2019, 22:14 (aktualizacja 20.04.2019, 23:35)
  • Janusz Justyna
Warto wspominać...

20 lat temu trener Wojciech Jarka stworzył grupę dziewcząt, które uczył podstaw piłki siatkowej. Z tego grona wyrosły prawdziwe mistrzynie, jak choćby Paulina Maj-Erwardt i Agnieszka Bednarek! I mimo upływu lat i rozejścia się dziewczyn w różnych kierunkach, niekoniecznie siatkarskich, od lat spotykają się w swoim gronie, zapraszając oczywiście też trenera. W tym roku tradycyjnie w Wielką Sobotę spotkanie zorganizowano w Magazyn Bistro. Sądząc po zdjęciu było jak zawsze miło i przyjemnie, z lawiną wspomnień i aktualnych wydarzeń w życiu każdej z pań, i trenera Wojciecha!

W spotkaniu uczestniczyły: Paulina Maj (po mężu Maj-Erwardt), Agnieszka Bednarek, Aleksandra Manikowska (po mężu Manikowska-Polak), Anna Manikowska (po mężu Manikowska-Wawrzyniak), Marta Wawrzyniak (po mężu Kwiatkowska), Karolina Kiestrzyń (po mężu Bartosz), Paulina Kokowska i trener Wojciech Jarka!

(jj)

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pan Jakub
Pan Jakub 21.04.2019, 07:21
A Wojciech Jarka po mężu jak???

Pozostałe