Władze miasta dbają o czystość

  • 19.04.2019, 10:37
  • Janusz Justyna
Władze miasta dbają o czystość

 

Trwają prace porządkowe na ulicach Krajenki. W dniu wczorajszym i dzisiejszym pracownicy Komunalnego Zakładu Użyteczności Publicznej w Krajence widoczni są m.in. przy ulicach: Bydgoskiej, Różanej, czy Polańskiego. W kolejnych dniach porządkowane będą inne ulice miasta.

www.krajenka.pl

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Afera złotowianki
Afera złotowianki 21.04.2019, 00:16
Przy okazji afery fundacji złotowianki odsłoniło się trochę prawdy. Taki wniosek się nasuwa.
Może warto przy każdej zbiórce wprowadzić bezwzględny obowiązek informowania jaki procent zebranych kwot przeznaczany jest faktycznie na deklarowane cele statutowe oraz oświadczenia majątkowe władz fundacji, bo tu się dowiedzieliśmy, że w tej fundacji sama prowizja od pozyskanej kwoty wynosi ponad 35%. A jeszcze są bardzo liczne dalsze koszty działalności, prowizje od zakupów. Ile pozostaje na cele statutowe? Można snuć tylko domysły, że tyle co nic.
Media Markt co wy na to?
Media Markt co wy na to? 21.04.2019, 01:23
Sieć ogólnopolska zamawia gazetki w lokalnej gazecie, gdzie jest siedziba firmy. Uj, to jest temat dla innych sieci
Teresa
Teresa 21.04.2019, 00:28
Policz że gdyby zapłaciła całą kwotę to dostałaby prawie 90 tys prowizji. Gościówa to wiedziała dlatego nie wypłaciła na Złotowiakę bo niewarto. Wydała normalnie i to skuteczniej pomogło potrzebującym.
Levy
Levy 21.04.2019, 01:19
Złotowianka to moloch, Lewiatan, wszystko zeżre. No i ma sporo na utrzymaniu.
Krakra
Krakra 19.04.2019, 17:23
Żenada już z tymi głupotami rodem z Krajenki.

Pozostałe