"Miluszków" dla miluszków czekających na adopcję...

  • 19.04.2019, 09:12
  • Janusz Justyna
"Miluszków" dla miluszków czekających na adopcję...
Urząd Miasta Złotowa, oraz okoliczne gminy podpisały umowę z Pilskim Schroniskiem dla Zwierząt „Miluszków”.


Psy przebywające dotychczas w schronisku przy oczyszczalni ścieków w Złotowie, zostały przeniesione do Piły do schroniska dla zwierząt „Miluszków”. Burmistrz Złotowa - Adam Pulit, wiceburmistrz Małgorzata Chołodowska oraz inspektor referatu Gospodarki Komunalnej i Infrastruktury - Krzysztof Sikora odwiedzili schronisko, aby sprawdzić panujące tam warunki. 
Warunki są dobre: psy w klatkach są opisane i oznaczone kolorowymi chustami, informującymi o ich cechach osobistych: poziomie agresji, strachu, chorobach itp. 
Przypominamy, zgodnie z programem opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt na terenie miasta Złotowa w przypadku adopcji jednego psa z terenu Gminy Miasto Złotów, nowy właściciel otrzyma jednorazową rekompensatę części kosztów utrzymania psa w wysokości do 500,00 zł (na zakup karmy, akcesoriów, zabiegów weterynaryjnych).

Sprawdź szczegóły: https://zlotow.pl/Adopcje_zwierzat.html?fbclid=IwAR1vfz8oHTottplle7inTAY1uyAkPODXaR53bfPx77zxRXc678iKw7ufYiI

UM Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe