Energia słoneczna w gminie Złotów

  • 18.04.2019, 14:58 (aktualizacja 18.04.2019, 14:59)
  • Janusz Justyna
Energia słoneczna w gminie Złotów
W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy Złotów podpisana została umowa z wykonawcą instalacji kolektorów słonecznych w ramach projektu „Budowa instalacji wykorzystujących energię słoneczną na terenie gminy Złotów” z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 Projekt przewiduje montaż 219 instalacji fotowoltaicznych i 85 instalacji solarnych dla potrzeb budynków mieszkalnych zlokalizowanych w gminie Złotów. 
Celem projektu jest zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Wszyscy mieszkańcy, którzy zadeklarowali chęć skorzystania z projektu wkrótce zostaną pisemnie powiadomieni o kolejnych etapach realizacji działania.

UG Złotów

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe