Zatrzymali 7. poszukiwanych osób

  • 16.04.2019, 13:49
  • Janusz Justyna
Zatrzymali 7. poszukiwanych osób
Jastrowscy policjanci w niespełna 24 godziny doprowadzili do zatrzymania 7 osób, które nie stawiły się do jednostek penitencjarnych celem odbycia kary pozbawienia wolności i ukrywały się przed organami ścigania. Każdego dnia funkcjonariusze zbierają informację, które umożliwiają im „namierzenie” osób poszukiwanych i ich zatrzymanie. Część z tych osób przyjechała do domów na święta, ale i tak nie spędzą ich z najbliższymi.

 

Jastrowscy policjanci w niespełna 24 godziny doprowadzili do zatrzymania 7 osób, za którymi organy ścigania wydały nakazy doprowadzenia do jednostek penitencjarnych. We wszystkich przypadkach była to ciężka i żmudna praca, ponieważ osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości są w stanie zrobić wiele, aby uniknąć spotkania z mundurowymi. Dzięki informacjom uzyskanym przez policjantów z Zespołu Kryminalnego i Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Jastrowiu, w niespełna dobę funkcjonariusze zatrzymali 7 osób poszukiwanych, które od kilku miesięcy ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Mieszkańcy powiatu złotowskiego zostali zatrzymani na terenie gminy Jastrowie. Teraz nie tylko poniosą konsekwencje orzeczone w wyrokach sądowych, ale także Święta Wielkanocne spędzą za więziennymi kratami w towarzystwie innych osadzonych nie zaś członków rodziny.

Zatrzymane osoby, to mieszkańcy powiatu złotowskiego w wieku od 24 do 55 lat, poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Złotowie, między innymi za popełnione przestępstwa kradzieży, znęcania się nad członkami rodziny, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości czy niestosowania się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Jednocześnie informujemy, że istnieje strona internetowa www.poszukiwani.policja.pl na której umieszczone są wizerunki i dane osób poszukiwanych listami gończymi.

Jeśli kogoś rozpoznamy, możemy także wysłać e-mail, pod podany adres, lub skontaktować się telefonicznie z najbliższą jednostką Policji.

MF

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe