Sobota, 20.07.2019

Rowerzyści z Bydgoszczy zawitali do Lipki

  • 15.04.2019, 18:20
  • Janusz Justyna
Rowerzyści z Bydgoszczy zawitali do Lipki
Po raz 4 do Lipki przyjechali rowerzyści z Bydgoszczy. Ponad 150 kolarzy podczas rajdu „Szosowa Niedziela - Krajna 2019” przejeżdża ponad 180 km pętlę Bydgoszcz-Mrocza-Więcbork-Sypniewo-Lipka-Sępólno Krajeńskie-Sośno-Byszewo-Bytkowice-Wtelno-Tryszczyn-Bydgoszcz.

Na trasie rajdu Lipka jest już stałym punktem, podczas którego cykliści mają chwilę odpoczynku i spożywają obiad w Restauracji Tęcza. Tradycją jest też spotkanie Wójta Gminy Lipka Przemysława Kurdzieko i Proboszcza Parafii w Lipce z Panem Zbigniewem Wiśniewskim, organizatorem rajdu. Pan Zbigniew jest byłym mieszkaniem Lipki, który z sentymentem przyjeżdża w swoje rodzinne strony.

Na zakończenie wizyty uczestnicy rajdu zgromadzili się na rynku przy kościele na wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy Rowerowej Brzozie za wizytę.

UG Lipka

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe