Sobota, 20.07.2019

Policjanci odwiedzili Jakuba

  • 13.04.2019, 13:03
  • Janusz Justyna
Policjanci odwiedzili Jakuba
Jakub, mimo bardzo młodego wieku, przeszedł już więcej niż niejeden dorosły, w tym długotrwałe i ciężkie leczenie, kilkanaście cykli chemioterapii. Niespełna 15-letni Jakub walczy o powrót do zdrowia. U nastolatka z Krajenki w zeszłym roku zdiagnozowano glejaka mózgu. Chłopca fascynuje wyposażenie jednostek specjalnych Polskiej Policji i Wojska. By choć na chwilę Jakub mógł zapomnieć o chorobie i poczuć się jak prawdziwy mundurowy, policjanci złotowskiej jednostki odwiedzili go w domu.

 

Na zaproszenie rodziców policjanci złotowskiej jednostki w dniu 10. kwietnia br. odwiedzili chorego chłopca z Krajenki. Niespełna 15-letni Jakub zmaga się z glejakiem mózgu. Ma wiele zainteresowań, a jednym z nich są jednostki antyterrorystyczne i wojskowe. Chłopiec nie spodziewał się jednak, że w domu odwiedzą go mundurowi, którzy zaprezentują i opowiedzą o walorach bojowych kilku jednostek broni będącej na wyposażeniu Polskiej Policji. Mimo choroby z twarzy chłopca ani na chwilę nie znikał uśmiech. 15-letni Jakub po pokazie przygotowanym przez policjantów pochwalił się własnym karabinkiem ASG opowiadając historie z inscenizowanych bitew z kolegami. Na koniec Jakub,policjanci i jego tata zrobili wspólne pamiątkowe zdjęcie, które ma przypominać funkcjonariuszom odwagę i wytrwałość młodego chłopca, który w ich oczach jest bohaterem.

KPP Złotów

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe