Sobota, 20.07.2019

Wybory odłożone w czasie

  • 13.04.2019, 12:05 (aktualizacja 13.04.2019, 12:15)
  • Janusz Justyna
Wybory odłożone w czasie
Dzisiaj w sali sesyjnej złotowskiego ratusza odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze MLKS Sparta Złotów

Zebraniu nie towarzyszyła wysoka frekwencja, ale przeprowadzono najważniejsze punkty jego programu. Z wystąpienia prezesa Grzegorza Kasaka wynika, że klub jest w dobrej kondycji, każda z sekcji przeżywa okres korzystnego rozwoju. Duża w tym zasługa dotacji z Urzędu Miasta, składek członkowskich oraz wsparcia ze strony darczyńców przy wytężonej pracy kadry trenerskiej. Korzystny był także wydźwięk sprawozdania Komisji Rewizyjnej, z którego wynika, że klub nie posiada żadnych długów, finanse są w jak najlepszym porządku. Zarząd otrzymał absolutorium za minioną kadencję.

Wobec niewysokiej frekwencji, która w dużej mierze była spowodowana zdarzeniami losowymi, postanowiono o zawieszeniu obrad walnego i wznowieniu w dn. 6 maja o godz. 18.00 w siedzibie klubu przy al. Mickiewicza 18 w Złotowie. Wówczas zostaną przeprowadzone wybory do zarządu MLKS Sparta Złotów na nową kadencję.

Klub już teraz zaprasza na wznowienie obrad walnego zebrania!

(red)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obserwator
obserwator 13.04.2019, 15:40
Na walne zebranie waliły tłumy?

Pozostałe