Sobota, 20.07.2019

Lubię Złotów, bo...

  • 12.04.2019, 12:32 (aktualizacja 12.04.2019, 13:05)
  • Janusz Justyna
Lubię Złotów, bo...
Dzienny Dom Opieki Wigor-Senior zaprosił w swoje podwoje na wielkanocne śniadanie

W gronie zaproszonych gości była wicestarosta Małgorzat Sameć, burmistrz Adam Pulit, rzecznik prasowy PZŁ Alicja Fruzińska, fotograf Bogdan Budnik, dyrektor WTZ Dorota Staszewska, przewodnicząca Rady Seniorów Krystyna Matraszek, poetka Elżbieta Borczyk, dzielnicowi KPP Złotów, ... Gości przyjęto świątecznym śniadaniem, podczas którego dzielono się opiniami na temat tego, za co lubimy Złotów. Mówiono przede wszystkim o dużej ilości zieleni, o dużym poczuciu bezpieczeństwa, co podkreślali także policjanci. Była też m.in. prośba do burmistrza, by park przy starostwie nazwać imieniem 650-lecia Złotowa oraz, by poprawić jego jakość, łącznie z powrotem muszli koncertowej.

Składano życzenia świąteczne, Wielkanocne, gości na pożegnanie obdarowano świątecznymi ozdobami. Śniadanie w Wigorze uświetnił występ zespołu Olibabki pod dyrekcją Aleksandry Wawrzeńczyk.

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (34)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe