4 Cross Precon Polska Jastrowie

  • 09.04.2019, 09:46
  • Janusz Justyna
4 Cross Precon Polska Jastrowie
6 kwietnia na plaży w Jastrowiu odbył się kolejny w zawodach tych udział wzięło 236 zawodniczek i zawodników na obu dystansach (5,3 km i 10,6 km).

 Była to rekordowa liczba zawodników, którzy w  sprzyjających warunkach atmosferycznych pokonali dystans 5,3 km lub 10,6 km. W obu biegach wzięło udział 47 mieszkańców naszej gminy. Na dystansie 5,3 km kobiet zwyciężyła Szabłowska Małgorzata   z czasem 22:00.19, drugie miejsce zajęła Natalia Kowalik z czasem 22:36.18, a trzecie miejsce przypadło Annie Zielińskiej z czasem 22:37,55.Na tym dystansie w kategorii mężczyzn pierwszy na metę dobiegł Andrzej Kuśmider – 18:09.05, miejsce drugie zajął Jan Poczewski z czasem 18:30.29, a trzecie Jarosław Cichocki – 18:43.71. Na dystansie 10,6 km w kategorii kobiet zwyciężyła Antonina Wirkus - 21:51, drugie miejsce zajęła Gabriela Trzepacz – 24:04, na trzecim miejscu przybiegła Karolina Chorąży – 24:47. Na tym dystansie w kategorii mężczyzn zwyciężył  Łukasz Wirkus – 37:10.40, miejsce drugie zajął Aleksander Hoffman z czasem 39:32.72 a trzecie miejsce zajął  Tomasz Radtkaz czasem 41:18.60. W kategorii par małżeńskich 1 miejsce zajęli Antonina i Łukasz Wirkus, miejsce drugie dla Agnieszki i Sylwestra Góry, a trzecie miejsce zajęli Aleksandra i Robert Jagodzińscy, w tej kategorii startowało 12 par małżeńskich. W kategorii drużynowej zwyciężyła drużyna Precon Polska, miejsce drugi Zabiegani Nocą, miejsce trzecie drużyna  Tripaka. Szczegółowe wyniki -    http://wyniki.b4sport.pl/4-cross-precon-polska-jastrowie-10-6km/e1597.html?embeded=0&auto=0&location_nr=1

http://wyniki.b4sport.pl/4-cross-precon-polska-jastrowie-5-3-km/k-open/e1596/c16577.html?embeded=0&auto=0&location_nr=-1

Sobota była również dniem rozgrywania VI Mistrzostw Polski w Maratonie Nordic Walking, III Młodzieżowych Mistrzostw Polski Sztafet Nordic Walking, VII Sztafetowych Mistrzostw Polski w Nordic Walking oraz Rajdu Jastrowskiego.

Rywalizacja w poszczególnych kategoriach odbywała się od godziny 9:00 do godziny 16:30 we wszystkich kategoriach wystartowało blisko 400 osób z całego kraju, a także Rosji i Hiszpanii. W rajdzie Nordic Walking wystartowało 8 osób z naszej gminy. Szczegółowe wyniki zawodów - http://wyniki.b4sport.pl/mistrzostwa-polski-nordic-walking-w-maratonie/m228.html 

Szczególne słowa podziękowania należą się z sponsorom crossu:

PRECON POLSKA, NADLEŚNICTWO JASTROWIE, BANK SPÓŁDZIELCZY W JASTROWIU, ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W JASTROWIU,  MONIKA DESIGN, PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE M. J. KLUPŚ, ZAKŁAD ENERGETYKI CIEPLNEJ I USŁUG KOMUNALNYCH, FIRMA HERKULES KOSZALIN

SPRiT Wiesław Puzio, www.jastrowie.pl

Janusz Justyna

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe