Sobota, 20.07.2019

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie...

  • 08.04.2019, 15:54 (aktualizacja 08.04.2019, 17:20)
  • Janusz Justyna
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie...
...możesz mieć na nie wpływ

Dzisiaj w sali sesyjnej złotowskiego ratusza zorganizowano debatę społeczną dotyczącą bezpieczeństwa, także w ruchu drogowym. Debatę zwołała Komenda Powiatowa Policji w Złotowie. Głos zabrał komendant Robert Chwedczyk, mówiąc o problemach, z którymi borykają się mieszkańcy Złotowa, wystąpił także Tomasz Kwasigroch, mówiąc o nowej koncepcji służby dzielnicowych. Mówiono też o Krajowej Mapie Zagrożeń. Kolejnym prelegentem był Maciej Forecki, mówiąc o aplikacji Moja Komenda. Głos zabrał także Jarosław Dobrzyński, mówiąc o bezpieczeństwie pieszych w ruchu drogowym. Pokazano filmiki z zachowań pieszych i rowerzystów w mieście. Nie zabrakło pytań z sali, między innymi o większą obecność policjantów w umundurowaniu na ulicach miasta.

(jj) 

Janusz Justyna

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pop
Pop 09.04.2019, 09:01
JANUSZ napisz kto zadawał pytania bo na zdjęciach nikogo z mieszkańców nie widzę czyżby policjanci sami sobie zadawali pytania

Pozostałe