Piątek, 26.04.2019

Miasto na czas strajku

  • 5.04.2019, 23:04 (aktualizacja 05.04.2019 23:07)
  • Janusz Justyna
Miasto na czas strajku

Władze samorządowe Złotowa przygotowały ofertę zajęć dla uczniów ze szkół miejskich na czas ewentualnego strajku nauczycieli.

Zobacz ogłoszenie

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monika
Monika 7.04.2019, 22:24
Chętnie przyjmę pracę w szkole. Mam pełne uprawnienia, staram się do pracy w szołach już od kilku lat.
gfdsa
gfdsa 8.04.2019, 11:15
Żeby uczyć religii potrzebna jest jeszcze misja kanoniczna od biskupa. Może z tym jest problem?
do "Monika"
do "Monika" 7.04.2019, 23:57
Nieprawda. Jesteś pisowskim trollem. Prymitywna zagrywka.
Ania
Ania 8.04.2019, 00:12
Nie jest pisowskim trollem bo ja też od lat nie mam żadnych możliwości zatrudnienia w szkole choć mam wysokie kwalifikacje. W naszym powiecie powoływanie się na PIS niewiele może pomóc, prędzej może zaszkodzić.
Gdybym była córką komunisty najlepiej sekretarza POP PZPR to dzisiaj nie miała bym żadnego problemu z zatrudnieniem w szkole.
gfdsa
gfdsa 8.04.2019, 11:18
Wysokie kwalifikacje i bez pracy? Może to nie "wysokie kwalifikacje", tylko "wysokie mniemanie"?
Ania
Ania 8.04.2019, 12:28
Jak gfdsa żeś cap. Jak nie rozumiesz co to wysokie kwalifikacje to rzeczywiście twoi nauczyciele byli marni albo ty tępy.
Na to musisz odpowiedzieć sobie sam
Do "wybitnego" trolla
Do "wybitnego" trolla 8.04.2019, 00:23
Tylko udowadniasz trollowanie. "Ania Monika" - podaj kierunek (przedmiot), z ktorego masz te wysokie kwalifikacje i w jakich placowkach szukałaś niby pracy. Nie obrażaj nauczycieli bzdurami o komunistach bo nie masz pojęcia o czym piszesz. Obrzydliwe jest to wasze plucie na nauczycieli.
XX
XX 8.04.2019, 00:48
Prezes ogłosił program troll 500+
Do XX
Do XX 8.04.2019, 08:21
Rat masz rację nie trolu XX.
Przyjdzie nowy prezes i zabierze wszystkie plus.
Jak spojrzysz na matki i dzieci.
Wiedz że nikt nie jest przeciw podwyżkom ale przeciw głupim argumentom typu - ktoś dostał a ja nie.
W jakim świecie ty żyjesz.

Pozostałe