Kto sołtysem roku?

  • 15.03.2019, 00:31 (aktualizacja 15.03.2019, 00:33)
  • Janusz Justyna
Kto sołtysem roku?
Lokalna Grupa Działania Krajna Złotowska ogłosiła konkurs na sołtysa Ziemi Złotowskiej.

Wyróżnieni zostaną sołtysi z każdej gminy powiatu złotowskiego. Kandydata do udziału w konkursie mogą zgłaszać: mieszkańcy sołectwa, rady sołeckie, rady parafialne, a także organizacje pozarządowe, w tym m.in. ochotnicze straże pożarne, koła gospodyń wiejskich, lokalne grupy działania, związki i organizacje rolnicze, mieszkańcy w okresie od 12.03.2019 r. do 26.03.2019 r. włącznie. Zachęcamy do promowania naszych sołtysów i zgłaszania ich kandydatur do konkursu.

Prezentujemy dokumentację dotyczącą ogłoszonego konkursu na Sołtysa Ziemi Złotowskiej 2018 oraz wstępną informację o Forum Sołtysów z obszaru LGD Krajna Złotowska, które odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2019 roku, podczas którego będą ogłoszone wyniki konkursu.

Program Forum Sołtysów - format doc.

Regulamin konkursu - format doc.

Karta złoszeniowa do konkursu - format doc.

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe