Szkoła w Jastrowiu...

  • 12.03.2019, 12:36
  • Janusz Justyna
Szkoła w Jastrowiu...
Starosta Złotowski Ryszard Goławski i członek Zarządu Powiatu Złotowskiego Ryszard Król spotkali się dziś z Burmistrzem Jastrowia Piotrem Wojtiukiem

Samorządowcy rozmawiali o sprawach związanych z powiatową oświatą rozważaną w kontekście przyszłości szkoły CKZiU funkcjonującej w Jastrowiu. Przypomnijmy, w końcu stycznia br. uzgodniono, że jej prowadzenie przejmie gmina Jastrowie.

Podczas spotkania poruszono również tematy drogowe. Dyskutowano o nich w kontekście Funduszu Dróg Samorządowych. Ta forma wsparcia dla poprawy i rozwoju powiatowej i gminnej infrastruktury nie jest jeszcze dostępna. Samorządowcy czekają na uruchomienie naboru.

Starostwo

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe