Tak się bawią Panie ze Scholastykowa!

  • 10.03.2019, 20:59 (aktualizacja 10.03.2019, 21:25)
  • Janusz Justyna
Tak się bawią Panie ze Scholastykowa!
W minioną sobotę w sali wiejskiej w Scholastykowie licznie zebrane Mieszkanki uroczyście świętowały Dzień Kobiet. Na wieczorne spotkanie zaprosiła zebranych Pani Sołtys Dorota Wizner wspólnie z Radą Sołecką.

Nie zabrakło pyszności na stołach i specjalnie przygotowanych atrakcji, w tym konkursów, które wprawiły zebrane Panie dobry nastrój. Do udziału w jednym z nich udało się Paniom zaprosić również wójta Przemysław Kurdzieko. Oczywiście były również życzenia dla Kobiet i drobne upominki.

Warto dodać, że obsługą kelnerską podczas wieczoru zajęli się Panowie, którzy swoją rolę wykonywali rewelacyjnie.

Przy okazji spotkania poruszono temat powołania w Sołectwie Scholastykowo Koła Gospodyń Wiejskich. Panie pozytywne odniosły się do tego pomysłu planując w najbliższym czasie spotkanie poświęcone tej inicjatywie.

Widząc entuzjazm Mieszkanek Scholastykowa można stwierdzić, że będzie się dużo działo.

UG Lipka

Janusz Justyna

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe