Team Mario najlepszy

  • 10.03.2019, 20:36
  • Janusz Justyna
Team Mario najlepszy
W sobotę 09.03.2019 roku w hali sportowej w Tarnówce odbył się turniej piłki siatkowej organizowany przez LKS Tarnovia Tarnówka

W zawodach brały udział trzy drużyny, zespoły rywalizowały w systemie każdy z każdym, a mecz trwał do trzech zwycięskich setów. Rywalizacja odbywała się na wysokim poziomie sportowym, co owocowało zaciętymi setami punkt za punkt. Spotkania sędziował Krzysztof Gazarkiewicz. Po emocjonujących spotkaniach wyłoniono zwycięzcę, którym okazał się Team Mario, drugie miejsce zajął Dźwigi Team II, a trzecią lokatę wywalczył Dźwigi Team I.

Uroczystego zamknięcia turnieju z wręczeniem pucharów oraz medali drużynom dokonał prezes LKS Tarnovia Tarnówka Michał Cochór oraz Krzysztof Gazarkiewicz 
Serdeczne podziękowania dla Koła Gospodyń z Tarnówki za gorący poczęstunek, dla sędziego Krzysztofa Gazarkiewicza oraz wszystkich, którzy włożyli swój wkład w organizację tego turnieju . 
Dziękujemy.

LKS Tarnovia Tarnówka

Janusz Justyna

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe