Sobota, 23.03.2019

Złotowska Rada Kobiet

  • 8.03.2019, 12:27 (aktualizacja 08.03.2019 12:56)
  • Janusz Justyna
Złotowska Rada Kobiet

Dzisiaj odbywa się pierwsze posiedzenie Złotowskiej Rady Kobiet. Wybrano przewodniczącą ZRK, została nią Katarzyna Józefowska, zastępcą Elżbieta Podgajna. W posiedzeniu bierze udział burmistrz Adam Pulit, wiceburmistrz Małgorzata Chołodowska, radny sejmiku Wielkopolski Henryk Szopiński. 

(jj) 

Janusz Justyna

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin
Marcin 2 dni temu, 22:34
Moja żona od rana robi mi jazdę że woda pod wanną cieknie. A ja się pytam dlaczego do mnie ta mowa? Czy żona nie potrafi zadzwonić po hydrauliczkę?
Robol z fabryki porażki
Robol z fabryki porażki 11.03.2019, 20:02
Widzę bardzo silną reprezentację i doświadczenie w sprawach rozbitych małżeństw. Tutaj trzeba zrzucić czapki z głów bo burmistrz dobrał sobie pierwszą ligę złotowskich rozwódek.Pytanie co z tej rady wyniknie? Im większa patologia rodzinna tym wyższa funkcja w radzie, ciekawy klucz.
stach
stach 12.03.2019, 23:16
Ile jest rozwódek w tej radzie? Większość czy mniejszość?
Nie wiem
Nie wiem 10.03.2019, 21:38
Zawsze byłem zagorzałym przeciwnikiem lgbt. Ale ktoś mi zadał pytanie - a jeśli twoje dziecko powie ci, że jest lgbt, co wtedy zrobisz?
wxcd
wxcd 11.03.2019, 15:54
To znaczy że nie masz dziecka skoro tak głupie pytania rodzą się w twojej bani.
Tolerancja to nie Narzucanie.
Tolerancja to nie Narzucanie. 10.03.2019, 23:34
To nie jest możliwe aby jakiekolwiek dziecko do swoich rodziców powiedziało że jest LGBT. Żadne dziecko takiego ciężaru by nie wytrzymało i nie wmawiajcie nikomu że to możliwe. Do tej pory człowiek mógł być L; , G; , B; ,T no zdarzało się że dwie opcje wchodziły w grę ale żeby cztery i to na raz. Nie to chyba przekaz z piekła rodem i żadne normalne cztero letnie dziecko a tym bardziej starsze tego nie pojmie w żadnym nauczaniu. Każdą głupotę można wcisnąć nie tylko dziecku jeśli chce się kogoś skrzywdzić, dlatego szanując samego siebie nie róbcie tego innym. Złotów jest bardzo mały i szerzenie nachalnego promowania LGBT może odbić się rykoszetem w was samych a wtedy pozostanie tylko wstyd. Późniejsze odwoływanie się do większości katolickiej i wartości chrześcijańskich mówiących o miłosierdziu będzie chybione.
Macie jeszcze czas a dla przykładu przypomnijcie sobie przypowieść o Pannach roztropnych i nieroztropnych tam też nie było zmiłuj się.
No kill!!!
No kill!!! 10.03.2019, 23:53
No, łapiesz za słówka, skróty. Ale daj odpowiedź jak potraktować dziecko, które wybierze jedną z opcji lgbt? Co byś zrobił, gdybyś miał dziecko geja lub lesbijkę?
TOP
TOP 11.03.2019, 11:01
Nie łapię za słówka, tylko piszę jak jest.
A odpowiedź jak potraktować dziecko które bez nachalnego nauczania i namawiania z czyjejkolwiek strony wybierze jedną z opcji LGBT, no cóż, ja tak jak obecnie przyjął bym ten wybór z tolerancją i życzyłbym sobie aby ta tolerancja była powszechna.
W tym aspekcie w naszym państwie nie należy nic zmieniać.
grażyna
grażyna 10.03.2019, 18:55
co to za uzurpacja? kogo te radne reprezentują?
no to cierp
no to cierp 11.03.2019, 10:51
grażyna,ćmoku to nie są radne.Przeczytaj dokładnie zanim coś napiszesz.Radni to są w Radzie Miasta i biorą po 1.500zł diety a te panie Panie działają społecznie,nie pobierają znikąd żadnych pieniędzy.
Jeśli cię mąż pobije to one ci pomogą ,podpowiedzą,czy i co dalej robić.Jeśli jesteś przeciw tej Społecznej organizacji to tolerujesz jak cie chłop bije,prawda ?
Robic
Robic 10.03.2019, 18:19
Po co komu taka rada? Ludzie weźcie się za robotę!
My chłopy
My chłopy 10.03.2019, 11:32
Dzisiaj dzień chłopaka. Jest dobra okazja do powołania rady męskiej. Może wśród panów którzy nie dostali się do rady miasta?
Koma
Koma 10.03.2019, 18:20
Teraz kolej na Radę ds. LGBT
równouprawnienie
równouprawnienie 10.03.2019, 12:52
Życzenia na dzień chłopaka : zacznijcie rodzić dzieci.Można mężczyźnie poza ustrojowo ,wszczepić embrion to brzucha pana i niech 9miesięcy nosi dziecko w brzuchu a potem cesarskie cięcie na brzuchu i urodzisz facet dziecko.
złe zarządzanie
złe zarządzanie 9.03.2019, 14:54
Z tej Rady KOBIET,wyrośnie przyszły Burmistrz,który weźmie się solidnie do pracy,wzorem Piły,Poznania, którzy już dostali dofinansowania na projekty inwestycyjne i wdrażają już w życie. A tu marzec i cisza,nic się nie dzieje.Czas na zmiany.
Kolegomno
Kolegomno 9.03.2019, 16:25
To lewicowy rozpizdziaj. Tyle z tegp będzie.
Jili
Jili 9.03.2019, 11:38
Burmistrz nie ma chyba nic do roboty!!!!!!!!
Kto za to płaci? (np.wynajęcie sali sesyjnej,światło itd.itd....)
Na jakiej podstawie została utworzona? (akt prawny)
Czemu ma służyć? (co mieszkańcy będą z tego mieli?)
Kobiety są reprezentowane w Radzie Miejskiej,więc po co to gremium???
Twoja stara
Twoja stara 9.03.2019, 12:13
Ale się jarasz, są sposoby by sobie ulżyć.
Bogna
Bogna 8.03.2019, 23:51
Osz matulo, jakie to seksistowskie, rada dobrana względem płci? Kaj to się ma do równości płci?
Urszula S.
Urszula S. 8.03.2019, 17:39
Cieszę się, że taka Rada Kobiet powstała w Złotowie.Tylko malkontenci wiecznie niezadowoleni, ale żadnej z tych osób nie chciałby się angażować w pracę Rady.Łatwiej krytykować. Brawo Pani Kasiu!
tt
tt 8.03.2019, 14:13
Niestety jak już słyszę rada kobiet .... to mam nadzieję że tam nie siedzą same niezadowolone życiowo stare panny które czeszczą wielce o równości a jakby miała z taczką z smołą jechać to by marudziła że to nie robota dla kobiety...
Michu
Michu 8.03.2019, 13:29
Jak widzę w jakim kierunku idzie burmistrz to dla spokoju zapiszę dziecko do Szkoły Katolickiej. Tylko jeden krok jak w szkołach ta rada wprowadzi LGTB+.
matki uczcie swoje dzieci czujności
matki uczcie swoje dzieci czujności 10.03.2019, 12:10
Michu,widzisz LGTB (Lesbijki,Geje,Transwestyci,B) maja równe prawa w Niemczech,USA,GB,France to dlaczego w Polsce nie mogą czuć się swobodnie jak każdy człowiek?
Michu,czy ty jesteś doskonały ? może ty niby normalny,chodzisz z nożem,bijesz kobiety,ubliżasz kobietom,może kradniesz ?
Nie wyśmiewaj innych,bądź tolerancyjny dla każdego.Od strzeżenia prawa w Polsce jest Policja a nie ty.
W Szkołach dzieci powinny dowiedzieć się co to jest zły dotyk,
że nikt nikt nie ma prawa wkładać łapy, w majtki dziecka bo to przestępstwo i dzieci muszą to zgłaszać na Policje.
Ochraniajmy nasze dzieci przed Pedofilami-starymi chłopami,którzy chcą sex mieć z dzieckiem,chłopcem lub dziewczynką.
Janek
Janek 10.03.2019, 20:07
Bo to nie jest normalne. Chcą się czuć swobodnie - niech sobie wyjadą do Niemiec, Francji czy GB. Filarem każdego narodu są NORMALNE małżeństwa (niekoniecznie formalne), które mogą mieć dzieci. Gdyby WSZYSCY byli "zboczeni" to dawno ludzi by nie było, bo niestety, ale dwaj geje czy lesbijki dzieci nie spłodzą (choć lesbijki ewentualnie mogą je mieć in vitro)
Prodi
Prodi 10.03.2019, 14:42
Ale ta powyżej się wysiliła w oczernieniu wszyskich mężczyzn. Czynicie to na ten sam sposób co z kapłanami. Wiedzcie jednak że rodzicom też nie wolno wkładać dzieciom w majtki bo to też przestępstwo. Jak widać dochodzicie do absurdów w walce o swoje prawa jako LGBT.
Mi nie przeszkadzacie ale dajcie spokój nam wszystkim i nie obnażajcie się tak bo to poprostu wstyd.
Facet
Facet 8.03.2019, 12:40
Brawo Katarzyna
No cóż.
No cóż. 8.03.2019, 22:49
Wiadomo jakie drzewo taki owoc.
Kto krzywdził krzywdzić będzie do siódmego pokolenia. Tak powiadali nasi przodkowie.
yttr
yttr 8.03.2019, 14:53
nie udało się w wyborach do rady, to radę stworzono :D

Pozostałe