Dzień Kobiet PZERiI

  • 07.03.2019, 10:25 (aktualizacja 07.03.2019, 16:34)
  • Janusz Justyna
Dzień Kobiet PZERiI

Dzisiaj w dawnym klubie WIR w ZCASie Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów zaprosił swoich członków na obchody Dnia Kobiet. Piękny program artystyczny przedstawiło Przedszkole nr 4 w Złotowie. Dzieci pod opieką swych wychowawczyń spisały się rewelacyjnie!!!

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (73)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator
Obserwator 07.03.2019, 17:19
Szkoda , bo jest na zdjeciu kobieta ktora wiele zlego w zyciu komus zrobila.....
No i kasy oraz wiary w dobrą przyszłość.
No i kasy oraz wiary w dobrą przyszłość. 07.03.2019, 11:38
Wszystkim paniom tym wolnym jak i tym czującym się mniej wolnymi Wszystkiego Najlepszego. Aby zdrowe były wyrozumiałe dla chorych a te lepiej sytuowane miały dużo empatii i zrozumienia do tych mniej zamożnych, jak najmniej zazdrości wobec innych, wierzę że tego co dobre wszystkim paniom lżej. Życzę uśmiechu wszystkim kobietom bez podziałów politycznych jak i wyznaniowych.

Pozostałe