Czwartek, 23.05.2019

Konferencja posła RP Marcina Porzucka w Złotowie 05 03 2019r.

  • 5.03.2019, 11:10 (aktualizacja 05.03.2019 11:22)
  • Kamil Ceranowski
Konferencja posła RP Marcina Porzucka w Złotowie 05 03 2019r.
Konferencja posła RP Marcina Porzucka w Złotowie na temat nowych rozwiązań dla społeczeństwa. Program 500+ na każde dziecko, zwolnienia PIT do 26 roku życia, program infrastruktura, środki od wojewody na drogi lokalne.

Kamil Ceranowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafi
Rafi 8.03.2019, 11:37
Niski poziom wiedzy ekonomicznej powoduje, że ludzie łatwiej ulegają populistycznym hasłom i popierają wydawanie pieniędzy z budżetu państwa nawet na kosztowne programy, nie czując, że to są ich własne pieniądze. Nie mają świadomości, że jeśli wydatki na jeden cel zostaną zwiększone, to może zabraknąć np. na ochronę zdrowia czy edukację, a podatki i ceny mogą wzrosnąć”
tell
tell 6.03.2019, 21:24
Jaki rząd na świecie ma swoje pieniądze? Żaden. Dlatego ten który zarzuca wydawanie przez ten rzad nie swoich pieniędzy jest ekonomicznym idiotą.
ileż można te brednie wklejać?
ileż można te brednie wklejać? 7.03.2019, 10:41
Ileż można powtarzać tą bzdurę wypowiedzianą przez Margaret? A ty masz swoje pieniądze? Przeczytaj na banknocie czuj jest pieniądz i kto organizuje obrót monetarny w danym kraju. Jak już to ustalisz to sprawdź kto rządzi dystrybucją w danym kraju. Jak to ustalisz to sprawdź co zrobić aby sprawować tą władzę (tutaj już masz podpowiedź poprzedniej zagadki)
Marko
Marko 5.03.2019, 11:28
Pis tylko o tym społeczeństwie, a kiedy będzie coś dla tych co stracili na prywatyzacji kamienic, dla karuzelmistrzów vatowskich. Tym ludziom się ewidentnie urwało i też chcieliby utrzymać dotychczasowy komfort bytu,
Trzeba być na bieżąco.
Trzeba być na bieżąco. 5.03.2019, 23:31
Marko i inni, dla tych co stracili kamienice są decyzje o wstrzymaniu dzikiej reprywatyzacji, zwroty, odszkodowania i wewnętrzny spokój. Oczywiście jest jeden problem, Stołeczny Ratusz blokuje decyzje Komisji posła P. Jakiego. Każdy ogarnięty wie o co chodzi.
Co się tyczy tzw. Piątki Kaczyńskiego to jest na piątkę od samego początku, kiedy to w życie weszły pierwsze obietnice wyborcze. To co przedstawił poseł M. Porzucek za co mu dziękujemy to efekt nas wszystkich, którzy wybierając Prawo i Sprawiedliwość przyczynili się do sukcesu Rządu Zjednoczonej Prawicy. Rządu który dał umęczonym Polakom nowy dodatkowy oddech w postaci środków do życia. Środków które wielu rodzinom i ich dzieciom pozwoliły na wspaniałe odczucie że oni też są godni Polski i że Polska o nich nie zapomniała. Bez względu na to jak o nas niektórzy mówią, my ludzie PiSu po perypetiach lat 2005÷2007r. wierzymy że teraz wszystko co dobre dla nas i Wielkości Polski uda się stopniowo wprowadzić. Pomimo że w naszym trudnym lewicowo "prawicowym" kolesiowskim powiecie i mieście w którym jesteśmy także oczernianiani przez swoich, nieprzerwanie głosujemy na uczciwych kandydatów PiS i Konserwatywnej Prawicy. Wierzymy że to co zapoczątkowaliśmy przed laty przyniesie dobre efekty także u nas, nie tylko w postaci dwóch Biur Poselskich ale Dobrej Zmiany na wszystkich szczeblach władzy samorządowej.
do wyznawcy sekty PiS
do wyznawcy sekty PiS 6.03.2019, 10:04
Za chwilę nastąpi kryzys gospodarczy i Piątka Kaczyńskiego padnie, nadejdzie 1000-. Kwintesencja kolesiostwa to na szczytach władzy, bo im ,,się należy''.
Złotowiak
Złotowiak 11.03.2019, 06:49
Do wyznawcy POstkomuny !!! Gdzieś był jak przez osiem lat ta targowicka partia okradała Polskę przez osiem lat swoich złodziejskich rządów !!!!!Taśmy prawdy pokazały ....*** *** i kamieni kupa...państwo teoretyczne !!!
Gothic
Gothic 6.03.2019, 14:58
Ciekawe za czyją sprawą okazujecie taką niechęć ba wręcz nienawiść do PiSu. Przecież prawie wszyscy korzystacie z tego co ten rząd wam daje.
Nie rozumiem tego że ci którzy najbardziej skorzystali na programie Rodzina plus, pierwsi są do określeń ,,sekta PiS". Za czyją sprawą to czynicie, bo modne jest być w totalnej opozycji czy z zazdrości że wielu lepiej się powodzi. Trudno was zrozumieć.
Jeśli chodzi o kolesiostwo to tak ono u nas jest wszechobecne i przy tych twarzach na pewno w tym temacie nic się nie zmieni ale czy to znaczy że należy z taką niechęcią odnosić się do tego co realizuje obecny rząd.
Złotowiak
Złotowiak 10.03.2019, 19:37
jak wam się nie podoba program PISu to głosujcie na POdłych pedrastów lesbijek pedofili !! oni będą wam wychowywać wasze dzieci w żłobkach przedszkolach szkołach jasne !POstkomuna rządziła osiem lat - kłamali rano kłamali w południe ,kłamali w nocy won !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
do Gothic
do Gothic 6.03.2019, 19:17
Rząd daje nie ze swojego ale z kieszeni całego społeczeństwa. Kupuje przychylność suwerena z jego własnych pieniędzy, a przy okazji napełnia swoje kieszenie ,,bo się należy''. Wszystko po to by jak najdłużej być przy korycie i się samemu zabezpieczyć finansowo, a potem ,,nawet potop''.
Do powyższego
Do powyższego 6.03.2019, 22:06
No jakby dawał z twojego a nie z ogółu to nic by nie dał.
Dla takich jak ty to lepiej by było gdyby te pieniądze brali ,,Oni,, jak przez 30 lat.
Skoro wolisz być głodny to proszę, potop ci nie grozi najwyżej śmierć głodowa.
Każdy ma swój wybór ja to szanuję ty nie ale tak sobie myślę że bierzesz z tego programu garściami.
czytaj więcej różnych gazet
czytaj więcej różnych gazet 6.03.2019, 17:36
Gdybyś był mądry to nie zadawałbyś tak głupich pytań.

Pozostałe