Bloger, vloger, influencer – zawód, czy hobby?

  • 11.02.2019, 14:04
  • Janusz Justyna
Bloger, vloger, influencer – zawód, czy hobby?
To najczęściej wybierany przez uczniów Zespołu Szkół Ekonomiocznych w Złotowie temat warsztatów, które w dniu 8 lutego poprowadzili w naszej szkole przedstawiciele Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

 

W warsztatach wzięli udział uczniowie klas maturalnych i przedmaturalnych.  Wśród wybieranych tematów znalazł się również warsztat „CV i rozmowa rekrutacyjna – jak się wyróżnić?” dający wskazówki, jak napisać dobre CV oraz jak „zabłysnąć” w czasie rozmowy o pracę. Jak się przygotować i jak panować nad mową ciała, aby trema była czynnikiem mobilizującym, a nie dezorganizującym wystąpienie - o tym uczniowie mogli się dowiedzieć na kolejnym wystąpieniu „Wystąpienia publiczne – jak się nie dać tremie?”

Cyberprzemoc – jak się chronić? Celem tego warsztatu było uświadomienie słuchaczom, że cyberprzemoc może dotknąć każdego, a jej konsekwencje ponosi nie tylko ofiara i jej otoczenie, ale także sprawca.

Zaprezentowane treści, przygotowane w sposób szczególny z myślą o młodzieży, okazały się adekwatne do aktualnych wyzwań, przed którymi młodzi ludzie stają i z którymi będą się mierzyć w najbliższej przyszłości.

ZSE

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe