Wtorek, 20.08.2019

Szachowe mistrzynie Jedynki

  • 10.02.2019, 01:37 (aktualizacja 10.02.2019, 01:40)
  • Janusz Justyna
Szachowe mistrzynie Jedynki
7. lutego 2019 roku rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie w Szachach w kategorii dziewcząt.

Udział w mistrzostwach wzięło 10 uczennic z klas od 4. do 8.: Milancej Laura, Reczulska Malwina, Nowak Magdalena, Andruszko Natasza, Mańkus Iga, Pióro Maria, Hoszek Milena, Kwaśniewska Klaudia, Chełminiak Aleksandra, oraz Skrentna Julia. Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund. Organizatorami zawodów, a zarazem sędziami byli panowie: Piotr Mańkowski i Mirosław Kozak. W bibliotece szkolnej można było zauważyć ducha zaciętej sportowej rywalizacji, po której wyłoniona została mistrzyni szkoły - Laura Milancej z klasy 6c i wicemistrzyni szkoły - Malwina Reczulska z klasy 8b. Trzecie miejsce zajęła uczennica klasy 4c Magdalena Nowak, a czwarte miejsce wywalczyła Natasza Andruszko z klasy 5b. Wszystkim zawodniczkom szachowego turnieju należą się ogromne brawa za wielkie zaangażowanie w przeprowadzonych zawodach. 

SP 1

Janusz Justyna

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe