Czwartek, 22.08.2019

EEF 2019 - wpłynęły trzy oferty

  • 08.02.2019, 18:35 (aktualizacja 08.02.2019, 19:35)
  • Janusz Justyna
EEF 2019 - wpłynęły trzy oferty
Na przetarg złotowskiego Urzędu Miejskiego dotyczącego kompleksowej organizacji tegorocznej edycji Euro Eco Festivalu wpłynęły trzy oferty. Ostateczny wybór zostanie dokonany w ciągu kilku dni

 

Oferta firmy Chaos Management z Warszawy opiewa na koncerty: 28.06. - Michał Szpak, 29.06. - Piersi, 30.06. - Anna Dąbrowska, poza tym wesołe miasteczko, spotkanie z Jarosławem Kretem, kuchnia bez granic, animatorzy, plener malarski.

Oferta spółki 5th Element ze Szczecina, to koncerty: 28.06. - Szpak, 29.06.- Margaret, 30.06. - IRA, poza tym: eventy ekologiczne, zamki dmuchane dla dzieci, animacje, strefa sportowo-rekreacyjna, konkursy dla dzieci i dorosłych.

Oferta firmy Prestige Art z Piły, to: 28.06. - Red Lips, 29.06. - Margaret, 30.06. - Enej, poza tym: duża zjeżdżalnia krokodyl, gigantyczny dart - zabawa dla rodzin, Eurobungee, animacje dla dzieci, bańki mydlane.

Poczekajmy kilka dni... 

​​​Urząd Miejski przeznaczył na pokrycie kosztów EEF 2019 w ramach powyższego przetargu - 300 000 zł

 

 

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Złtowiak
Złtowiak 14.02.2019, 10:53
tylko nie szpak ten typek nie wie kim jest ,wokal beznadzieja
Viv
Viv 10.02.2019, 23:01
Oby byl Michał Szpak! Co do reszty to mi wszystko jedno. Ira spoko. Red Lips raczej tandetna muzyczka.
Kaja
Kaja 09.02.2019, 23:46
Też jestem za Szczecinem (druga propozycja)
kojot
kojot 09.02.2019, 22:26
Szczecin albo W-wa
JaTuTylkoPrzechodze
JaTuTylkoPrzechodze 09.02.2019, 21:57
To jest troche do kitu firmy w drodze przetargu wybiora najtanszych wykonawcow i beda oszczedzac na wszystkich wydazeniach zeby zgarnac jak najwiecej kasy. Ja jestem za Chylinska ale ona jest na czasie wiec na pewno woła sobie za koncert z tym, że na nią przyjechałoby mnostwo osob z okolic a nawet wlkp, a na tych nudziarzy to znow garstka osob przyjdzie jak na nudziarzy Braci co ukołysali Złotów do snu. Może jeszcze jakaś firma z jajem się zgłosi, oby bo inaczej na eem przyjdzie troche gimbazy co jarają się długimi włosami szpaka naśmiecą kubkami po piwach i na tym się skończy ekologia.
R
R 09.02.2019, 22:23
jakbyś kiedyś był na koncercie Szpaka to nie gadałbyś głupot o długich włosach tylko docenił talent i głos!
kolt
kolt 09.02.2019, 17:00
ira,szpak ,margaret
YAS
YAS 09.02.2019, 16:42
SZCZECIN!
[[p
[[p 09.02.2019, 16:25
Szpak i Piersi dają czadu
kaczorr
kaczorr 09.02.2019, 16:15
Szpak i Ania Dąbrowska i Piersi
ktoś
ktoś 09.02.2019, 16:01
Michał Szpak i Margaret, reszta już mniej ważna
tak
tak 09.02.2019, 22:22
tak jest!
Ewa
Ewa 09.02.2019, 15:33
Szczecin i Szpak i Margaret, pliiiiis
W
W 09.02.2019, 14:15
Pierwsza propozycja
ja
ja 09.02.2019, 13:59
Michał Szpak
Ola
Ola 09.02.2019, 13:58
Margaret i Szpak
Adam B.
Adam B. 09.02.2019, 13:55
Propozycja pierwsza
qq
qq 09.02.2019, 13:35
Pierwsza opcja (Szczecin)
K.W.
K.W. 09.02.2019, 13:28
Szczecin (Szpak,Margaret i Ira)
hejka
hejka 09.02.2019, 13:20
no pewnie że Szpak musi być!!!
taka tam
taka tam 09.02.2019, 13:14
Ja marzę o Szpaku! i Margaret i IRA
Filip