Piątek, 18.10.2019

539-711-622 - telefon dla szukających pomocy!

  • 08.02.2019, 00:02 (aktualizacja 10.02.2019, 18:19)
  • Janusz Justyna
539-711-622 - telefon dla szukających pomocy! Tu znajdziesz pomoc, tu możesz oddać niepotrzebne Tobie, a potrzebne innym rzeczy!
Pani Agnieszka Narloch pomagająca osobom w życiowej potrzebie, zamieściła dzisiaj na facebooku ważną informację:

Dziś otrzymałam klucze do lokalu w budynku Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej, który nam udostępniono! Będziemy mogli spokojnie organizować zbiórki w jednym miejscu i pomóc jeszcze większej ilości osób, zwłaszcza starszym, chorym i samotnym. Dotychczas działałam u siebie w domu, nie przeszkadzało mi to, ale niektórym ludziom tak, bo krępowali się przychodzić, czuli się , a inni nie wiedzieli gdzie się zgłosić. Nawet osoby, które pomagały, kiedy była jakaś zbiórka i przywoziły to, co miały do oddania, czuły się niezręcznie Nie raz słyszałam: oj, zasypiemy pani pokój! Mając lokal do dyspozycji, osoby potrzebujące pomocy będą mogły spokojnie przyjść, porozmawiać, czy poszukać sobie czegoś do ubrania, a inni będą mieli gdzie oddać zbędne im rzeczy. Osoby starsze będą mogły skorzystać również z bezpłatnej pomocy w drobnych naprawach!!!

Jeśli ma ktoś do oddania jakąś odzież, pościel, ręczniki, koce, kołdry, poduszki, cokolwiek to może śmiało przynieść to do nas, na pewno znajdzie się ktoś, kto chętnie przyjmie. Jeśli będą to meble, czy wersalka to proszę o wiadomość i zaraz znajdziemy kogoś potrzebującego i odbierze to od was. Osób potrzebujących jest mnóstwo!

W poniedziałki, środy i piątki będę dostępna w lokalu, w tym czasie będzie można oddawać dla potrzebujących to, co nam zalega jak i również zgłosić się po pomoc!
Jeśli będziemy w stanie pomóc od razu to pomożemy a jeśli nie, to będziemy organizować pomoc. 
Godziny otwarcia:
poniedziałek 10.00-13.00, środa 10.00-13.00, piątek 15.00-17.00.
 

Dostępny jest już również nr telefonu dla osób zainteresowanych, zwłaszcza dla osób starszych którzy nie korzystają z internetu - 539-711-622
Bardzo proszę o przekazywanie nr telefonu i informacji o tym, gdzie się mieści lokal osobom starszym nie korzystającym z internetu! Siedziba pomocy potrzebującym będzie czynna trzy dni w tygodniu.

Nadal poszukujemy wieszaków stojących do powieszenia ubrań i regałów, jeśli ktoś by miał do oddania to bardzo chętnie przyjmiemy. Poniżej zdjęcia, gdzie dokładnie w ZCAS się znajdujemy!

Klucze przekazał ZCAS po konsultacji z wiceburmistrz Małgorzatą Chołodowską.

(red)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PT
PT 19.03.2019, 19:17
Chwała pani Agnieszce ale jak czytam że coś jest dzięki pani co wyraziła zgodę na przekazanie kluczy to naprawdę ręce opadają.
Jestem osobą wierzącą i wiem że ta pani na końcu drogi zapłaci za straty finansowe, pogorszenie zdrowia, płacz czy stres, który z wielką zaciekłością wspólnie z innymi uczyniła tym co bezpośrednio od niej potrzebowali pomocy. Wierzę w to i nikt tego nie zmieni w każdym bądź razie żaden Biskup na tej ziemi.
Nie wiem jak to jest że osoba niewybieralna przez wyborców ma decydujący i to negatywny głos w wielu sprawach które są ważne dla ludzi w potrzebie.
Pani Agnieszko jeżeli pani będzie działała nie podpierając się wątpliwymi osobami to ten szlachetny cel może przynieść pozytywne efekty dla potrzebujących i tego pani życzę.
Karma
Karma 19.03.2019, 16:40
"Kopiowanie" dobroci jest wg was żałosne, a hejt jaki tu spływa...iście inteligentny.No cóż...oby wiecej bylo takich osob co chca pomagać komukolwiek nie patrzac na idiotow.Agnieszka trzymam kciuki i powodzenia w swoich planach.
Gość
Gość 08.02.2019, 13:50
Ludzie ...normalnie wstyd jak sie czyta takie komentarze ...Chce Pani Narloch pomagać to niech pomaga bo widocznie dużo ludzi potrzebuje pomocy .Tu nie chodzi się o kopiowanie pomysłów od grupy Mama w miasteczku Złotów.Ma pani swój cel i niech go realizuje .Obojętnie co by się nie działo w mieście Złotów to zawsze wszystko żle ...
Zasada jest prosta .Chcesz pomóc to pomagasz ....nikt nikogo na siłę nie zmusza....
ktoś
ktoś 08.02.2019, 11:53
Oby takich "Kopiujących" było jak najwięcej! Szacun, Pani Agnieszko, potrzebujących jest naprawdę wielu, a i sporo takich, którzy umieją się podzielić - na szczęście! Nie pozjadajmy się, dobrze?
Mamba
Mamba 08.02.2019, 11:05
Gdzie się człowiek nie obejrzy to zbiórka pieniędzy. Za dużo tego jest, chyba już więcej od chwilówek
Gftr
Gftr 08.02.2019, 10:54
Obrzydliwy hejt. Jak już ktoś chce pomóc innym to od razu jest wyzwany od przeróżnych stworzeń. Strach wejść na teren złotowianki, bo tylko tak można nazwać grupę mam na fb. Zachwycacie się a to kolejna maszynka fundacji do zbijania z Was kasy. Złotów jest jal gąbka do wyrzymania - grupa na fb, wyprzedaż starych maskotek z zabajki, zużytych poscieli, ryneczki, zbiórki we wszystkich możliwych sklepach, Mikołajki, dni dziecka, cokolwiek bylebyś dał kasę. A co potem ? Nie wiadomo. A gdzie kilometry dobra ? Ciiii nic się nie dowiesz. Nagle pojawia się osoba która bezinteresownie chce pomóc osobom starszym, opuszczonym, niepełnosprawnym. Życzę jej dużo mocy i wytrwałości bo weszła na teren wojny gdzie jak widać nie jest mile widziana. Bo jak ktos ma cukiernie to inny już nie może otworzyć ?
Gość
Gość 08.02.2019, 10:40
Żałosne!
Obserwator
Obserwator 08.02.2019, 08:14
Widać Pani Narloch lubi kopiować ludzi . Niedawno Pani Sandra miała ten lokal ;) zresztą jak widzę to wszystko co robi jest to kopia Pani Sandry . Zero własnych pomysłów
Małgosia
Małgosia 08.02.2019, 07:59
Nie zapomnij termosika z kawą Agnieszko. Pozdrawiam Małgosia 😁
GośććPZL
GośććPZL 08.02.2019, 07:22
Super inicjatywa...P.Agnieszka to złota kobieta.Zawsze gdy byłam w potrzebie wyciągneła pomocną dłoń nie oczekując nic w zamian.Super,że ktoś potrafi bezinteresownie działać na rzecz innych..
MIESZKANIEC Zlotowa
MIESZKANIEC Zlotowa 08.02.2019, 07:08
Do Gosscia Nie kopiuje zbiórek od grupy Mamy w miasteczku Złotów bo akurat ta grupa bardzo mało pomaga osoba starszym, większa rolę pełni pomagając chorym na raka lub osoba również potrzebujących rodzina z dziecmi. Niech pomagają wszyscy którzy chcą to robić a nie krytykujesz!!!
Gość
Gość 08.02.2019, 06:26
Znam tą Panią osobiście i wiem, że pomaganie innym ma we krwi. Pani Agnieszka jest osobą autentyczną i zupełnie bezinteresownie dba o dobro tych, którzy najbardziej tego potrzebują. To kobieta złotym sercu!
Gość
Gość 08.02.2019, 03:34
Wątpię w dobroć Tej Kobiety!
Odnoszę wrażenie ,że kopiuje zbiórki itp. Od Właścicielki grupy Mama w miasteczku Złotów.
Nie ufam Tej kobiecie i żalosne te jej zagrywki!
Mieszkanka
Mieszkanka 08.02.2019, 07:18
A od kiedy pomoc innym jest kopiowaniem? Rozumiem,że fundacje i inne grupy to również kopia jakże słynnej grupy ''Mama w miasteczku Zlotów'' ? Żałosne zagrywki? Widać jak mało empatyczną jest Pan/i osobą. Może zwyczajnie nigdy nie potrzebował/a Pan/i pomocy w przeciwnym razie wykazałby/łaby Pan/i więcej kultury i szacunku a nie pluł/a jadem jak na szarego Polaczka przystało.NIE POZDRAWIAM
Gość
Gość 08.02.2019, 06:27
Błedne wrażenie!
:( :( :(
:( :( :( 08.02.2019, 05:45
Ta Pani bardzo nam pomogła, gdyby nie ona nie miałabym co dać jeść dziecku i na czym spać! To wspaniała kobieta, która robi to bezinteresownie. Szkoda, że coraz mniej takich ludzi na tym świece! :(
Nie ważne czy kopiuje zbiórki, chodz zastanawiam się jak? Ważne, ze pomaga innym, a nie siedzi w internecie i hejtuje, czy opisuje w internecie innych jak Pani! To przykre....
Gośc
Gośc 08.02.2019, 08:27
Przecież to samo wtym lokalu robiła grupa Mama w miasteczku Złotów więc tak kopia . Pani Narloch to potrafi tylko dupę obrabiać potrzebującym . Jak robi zbiorke to już każdy wie dla kogo ona była :/ także współczuję że ci pomagała bo zapewne cały Złotów już o tym wie i się śmieje
Mieszkanka
Mieszkanka 08.02.2019, 10:10
Może ludzie Pana/Pani pokroju się śmieją, a to,że lokal był już użytkowany oznacza,że będzie kopią każdego nowego korzystającego z lokalu?

Pozostałe