Wtorek, 20.08.2019

100 lat Panie Tadeuszu!!!

  • 06.02.2019, 22:16
  • Janusz Justyna
100 lat Panie Tadeuszu!!!
Dzisiaj, z okazji 70- tych urodzin członkowie Zarządu Rejonu Złotowskiego Ligi Obrony Kraju odwiedzili Jubilata Pana Tadeusza Grzesiaka.

 Odwiedziny były okazją do złożenia serdecznych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności. Pan Tadeusz z Ligą Obrony Kraju jest związany od 1993 roku. Aktualnie pełni funkcję Wiceprezesa Klubu Żołnierzy Rezerwy ROMB S.A. oraz członka Zarządu Rejonu Złotowskiego Ligi Obrony Kraju. Pan Tadeusz jest niezwykłym człowiekiem, pasjonatem historycznych modeli uzbrojenia i militariów. Prowadzi muzeum przy Szkole Podstawowej im. Tony'ego Halika w Górznej, jest członkiem Rady Muzeum Ziemi Złotowskiej.

Do życzeń urodzinowych dołącza nasza redakcja!

(red)

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe