Tłumy żegnały Romualda Duszarę

  • 20.04.2016, 15:10 (aktualizacja 20.04.2016, 16:20)
  • Janusz Justyna
Tłumy żegnały Romualda Duszarę
Dzisiaj w Okonku w kościele parafialnym odbyły się uroczystości pogrzebowe zmarłego 16 kwietnia byłego burmistrza Okonka, Romualda Michała Duszary

W uroczystości brała udział najbliższa rodzina, krewni, znajomi, władze Okonka, przedstawiciele samorządu z całego powiatu, delegacja z zaprzyjaźnionego miasta Stockelsdorf (Niemcy), sołtysi oraz mieszkańcy miasta i wsi gminy Okonek. Kondukt żałobny na cmentarz miejski w Okonku otwierali strażacy OSP, w ostatniej drodze zmarłemu towarzyszyło bardzo wiele osób.

Podczas ceremonii pogrzebowej na cmentarzu strażacy oraz zespół ambulansu włączyli sygnały alarmowe. Rodzina zmarłego prosiła, by w czasie pogrzebu nikt nie wygłaszał pożegnalnych przemówień.

Agnieszka Barabasz

Janusz Justyna

Zdjęcia (44)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe