Wybory sołeckie w Pleceminie i w Ptuszy

  • 21.01.2019, 21:53
  • Janusz Justyna
Wybory sołeckie w Pleceminie i w Ptuszy Sołtys i rada sołecka z Plecemina

17 stycznia 2019 r. w nowo wybudowanej wiacie w Pleceminie odbyło się zebranie wiejskie, którego przedmiotem był wybór sołtysa oraz rady sołeckiej. W wyborach na sołtysa sołectwa Plecemin w głosowaniu tajnym, mieszkańcy dali mandat zaufania i wybrali jednogłośnie na to stanowisko pełniącą wcześniej obowiązki sołtysa Panią Elżbietę Filip. Następnie mieszkańcy wybrali Radę Sołecką w składzie: Adam Kalka, Kamil Krzyżański, Joanna Mączka i Monika Rutkowska.

19 stycznia 2019 r. w sołectwie Ptusza odbyło się zebranie wiejskie, na którym mieszkańcy dokonali wyboru sołtysa i rady sołeckiej. W wyniku tajnego głosowania mandat zaufania dostała i sołtysem została Pani Anna Chara. Następnie dokonano wyboru rady sołeckiej w skład której weszli: Ewa Zbylut, Zbigniew Sidoruk oraz nowa sołtys - Anna Chara.

UG Tarnówka, Ewa Brożek

W galerii fot. z Ptuszy

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe