Cały Okonek do Jerzego Owsiaka

  • 21.01.2019, 06:59
  • Janusz Justyna
Cały Okonek do Jerzego Owsiaka
W niedzielę ponad 300 mieszkańców Okonka stanęło do wspólnego zdjęcia, które zostanie wysłane do szefa WOŚP, Jerzego Owsiaka

To akcja poparcia dla Jurka Owsiaka, by powrócił na stanowisko szefa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz uczczenie minutą ciszy pamięci tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Okoneczczanie zjawili się o. godz. 20.00 pod budynkiem Szkoły Podstawowej z czerwonymi balonami i sztucznym ogniami w liczbie ponad 300 osób!

Wspólne zdjęcie uczestników akcji łącznie z podpisami zostanie wysłane do Jurka Owsiaka! Warto dodać, że pomysłodawcą akcji była Iga Zielińska, ze wsparciem wielu osób, w tym m.in. Maksymiliana Grzegorczyka, Kacpra Kubiaka z rodzicami, strażaków OSP Okonek, dyrekcji szkoły podstawowej...

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
QQ
QQ 21.01.2019, 22:38
BRAWO OKONEK !!!
Brawo Okonek.
Brawo Okonek. 21.01.2019, 15:03
Znicze-przesada i nadużywanie ich co do okoliczności.
Samo zadowolenie z powrotu Jurka Owsiaka uzasadnione. Orkiestra świątecznej pomocy będzie grała do końca świata i o to chodzi ale może wzorem starej Europy i nasze państwo w końcu zadba o chorych a i zdrowych Polaków.
Wolontariat w tym pomoc zawsze będzie potrzebna i mile widziana a każdemu który uczyni wobec bliźniego bezinteresowne dobro należy się szacunek i uznanie nie mylić z afiszowaniem, nagradzaniem i niekończącym się odznaczaniem. Wielki poklask i wazeliniarz two nie zawsze przynosi zamierzony efekt. Dlatego cieszmy się i pomagajmy tak jak do tej pory a może i bardziej.
Jurek Owsiak przez lata kierujący rzeszą wolontariuszy sam w swoim czasie zostanie doceniony i to w właściwy sposób jak wielu wybitnych Polaków którzy wiele zrobili dla Polaków na przełomie dziejów.
m
m 21.01.2019, 13:16
Cały Okonek.
Zbych
Zbych 21.01.2019, 11:47
Ludzie co wy z tymi świcami ...?

Pozostałe