Zebranie wyborcze w Płytnicy

  • 17.01.2019, 12:30 (aktualizacja 17.01.2019, 12:34)
  • Janusz Justyna
Zebranie wyborcze w Płytnicy
16 stycznia 2019 r. mieszkańcy sołectwa Płytnica dokonali wyboru nowego sołtysa i rady sołeckiej

Wybory sołtysa to wydarzenie, które przyciąga najbardziej aktywnych mieszkańców, według listy obecności na zebranie wyborcze przybyło  92 mieszkańców.   Zgłoszono dwie kandydatury:  Bożeny Orlikowskiej i  Marleny Rajszys.  W wyniku tajnych wyborów większość głosów zdobyła Marlena Rajszys, która została sołtysem. Następnie odbyły się wybory do rady sołeckiej.

Ze zgłoszonych  sześciu kandydatów najwięcej głosów zdobyli i w Radzie Sołeckiej zasiądą: Iwona Adamska, Tomasz Grelik, Paulina Kołodziejczyk, Natalia Zawadzka. Dziękujemy ustępującej Pani Sołtys za wieloletnią współpracę na rzecz rozwoju sołectwa.  Nowo wybranej Sołtys i Radzie Sołeckiej  życzymy skutecznej i owocnej działalności na rzecz swojej „małej ojczyzny”, satysfakcji z  wykonywania mandatu społecznego.

Życzymy sukcesów i dobrej współpracy z mieszkańcami.

Ewa Brożek, UG Tarnówka

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe