Niedziela, 16.06.2019

Cały powiat śpiewał kolędy i pastorałki

  • 11.01.2019, 17:44
  • Janusz Justyna
Cały powiat śpiewał kolędy i pastorałki
10 stycznia 2019 r. w sali kinowej ZCAS-u odbył się Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek oraz Piosenek o Tematyce Bożonarodzeniowej, którego organizatorem było Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie.

Komisja w składzie: Bożena Kamprowska, Sylwia Mróz, Aleksandra Zaręba i ks. proboszcz Jacek Salwa postanowiła nagrodzić i wyróżnić wokalistów w następujących kategoriach wiekowych:

Kategoria soliści I- III

I miejsce

Alicja Wieczorkiewicz  - Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie

II miejsce
Lena Wójcicka  - OK Jastrowie

wyróżnienie

Paulina Scecewicz  - OK Jastrowie

Karolina Pikulik

Publiczna Szkoła Podstawowa im.ks. dra Bolesława Domańskiego w Zakrzewie

Kategoria soliści IV- VI:

I miejsce

Nadja Zdrenka  - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lipce

II miejsce

Rozalia Pietrzyk  - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lipce

III miejsce

Patrycja Morawska  - OK Jastrowie

wyróżnienie

Ola Olejniczak- OK Jastrowie

Marcin Świder  - Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie

Kategoria soliści kl. 7, 8 SP i 3 gimnazjum

I miejsce

Anastazja Klimek - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lipce

 Zuzanna Igman  - Szkoła Podstawowa w Świętej

II miejsce

Emilia Usyk  - SP nr 1 /POPP

III miejsce

Olga Chwedczyk - OK Jastrowie

Dominika Dobrowolska  - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Jastrowiu

Kategoria soliści kl. 7, 8 SP i kl. 3 gimnazjum

Wyróżnienie

Natalia Gąsior - SP Święta/POPP

Nikola Szopieray - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra Bolesława Domańskiego w Zakrzewie

Nadia Wojtczak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra Bolesława Domańskiego w Zakrzewie

Kategoria soliści ze szkół średnich

I miejsce

Pamela Borkowska - I LO/POPP

II miejsce

Zuzanna Gruba - I LO/POPP

III miejsce

Wiktoria Kierzek - I LO/POPP

Kategoria duety i zespoły bez względu na wiek:

I miejsce

Natalia Brzezińska, Amelia Jędrzejczyk - Zespół Szkół im .św. Wojciecha w Złotowie

II miejsce

Julia i Karolina Fifielskie - POPP

III miejsce

„The Brothers” - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra Bolesława Domańskiego w Zakrzewie

Wyróżnienie

Anna Adamczyk i Zosia Łuszczewska - POPP

Zespół wokalny - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. dra Bolesława Domańskiego w Zakrzewie

Anna Jędrzejczyk i Agata Czyż - Zespół Szkół im .św. Wojciecha w Złotowie

Grand Prix

„Virtus” - I Liceum Ogólnokształcące w im. Marii Skłodowskiej –Curie w Złotowie

POPP

Janusz Justyna

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe