Środa, 26.06.2019

Promocja "Leksykonu Krajny"

  • 10.01.2019, 17:45
  • Janusz Justyna
Promocja "Leksykonu Krajny"
Promocja "Leksykonu Krajny" cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem lokalnych bibliotek. Spotkanie było wspaniałą okazją do rozmowy o Krajnie oraz kondycji czytelnictwa w naszym regionie.

 

Przybyłych gości przywitał Dyrektor Stowarzyszenia LGD Krajna Złotowska- Marek Romaniec . Głos zabrali również Prezes Stowarzyszenia, Przemysław Kurdzieko oraz Pani Wicestarosta - Małgorzata Sameć, która w naszym LGD pełni funkcję Sekretarza. Głównym tematem rozmów była publikacja "Leksykon Krajny", wydana w ramach projektu współpracy "Cztery Pory Roku na Krajnie".

W spotkaniu udział wzięła także Dyrektor Muzeum Ziemi Złotowskiej - Kamila Krzanik-Dworanowska, która opowiedziała pokrótce o najnowszej pozycji na temat haftu krajeńskiego, a także zapowiedziała chęć dalszej współpracy z naszym Stowarzyszeniem.

Przybyłe instytucje otrzymały egzemplarze"Leksykonu Krajny". Mamy nadzieję, że będą one chętnie czytane przez osoby, korzystające z usług bibliotek.

LGD Krajna Złotowska

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Basia
Basia 11.01.2019, 08:38
jest dotacja to się robi bo grosz można wyrwać. A leksykon? Czy z błędami czy bez tak samo będzie zalegał.
dr
dr 11.01.2019, 06:59
Leksykon, a w nim błędów bez liku! Inni autorzy się przyłożyli, ale nasza (jedyna autorka ze Złotowa) chyba na kolanie pisała. Lichutko, mizernie.

Pozostałe