Niedziela, 16.06.2019

Św. Mikołaj odwiedził Zalesie

  • 06.01.2019, 16:29
  • Janusz Justyna
Św. Mikołaj odwiedził Zalesie
Dzisiaj po mszy św. w kościele w Zalesiu odbyły się jasełka przygotowane przez katechetkę, panią Annę Brzezinską, oraz uczniów SSP w Zalesiu

Po jasełkach dzieci i młodzież z Zalesia oraz dzieci z sąsiednich miejscowości biorące udział w przedstawieniu powędrowały do sali wiejskiej, gdzie czekał na nich Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci prezentami. Dziękujemy paniom: Annie Brzezinskiej i Grażynie Zamiszczak-Hryńczuk za przygotowanie jasełek, panu Tomkowi Ścibiszowi za rolę Mikołaja, natomiast pani Marzenie Tryzubiak i „Pralni Tęcza” za wsparcie finansowe. 
Sołtys Alicja Bulawa wraz z Radą Sołecką

Janusz Justyna

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tak jak prawosławne
tak jak prawosławne 07.01.2019, 10:44
Tej jesieni,nastąpi zmiana.Katechetki i księża,uczący religii nie będą opłacani z Budżetu Państwa,tylko z pieniędzy kościoła lub społecznie jak to było 50 Lat temu.Religia wróci do salek katechetycznych lub na plebanię czy do kościoła.Projekt Ustawy już jest w Sejmie.

Pozostałe