Czwartek, 21.03.2019

Złotowska Rada Kobiet - nabór ogłoszony

  • 27.12.2018, 23:06
  • Janusz Justyna
Złotowska Rada Kobiet - nabór ogłoszony
Informacja ze strony złotowskiego Urzędu Miasta:

Informujemy o trwającym naborze do Złotowskiej Rady Kobiet, organu konsultacyjnego i opiniodawczego w zakresie m.in. diagnozy sytuacji kobiet w naszym mieście, analizy polityki miasta względem kobiet, edukacji mieszkańców w zakresie równouprawnienia płci itp. Rada liczy 15 członków. Zgłoszenia kandydatów należy dokonać poprzez złożenie formularza zgłoszeniowego.  

Nabór trwa do dnia 17 stycznia 2019 r.

Więcej informacji na temat Złotowskiej Rady Kobiet znajdziecie Państwo w załącznikach.

Pliki do pobrania

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 29.12.2018, 17:22
Kandydatki na CZŁONKÓW będzie weryfikował burmistrz (to cytat z regulaminu naboru)!!!
Rada1000
Rada1000 28.12.2018, 18:09
Dziwię się dlaczego dlaczego w Złotowie nie powstała rada składająca się z tysiąca członków. To była by cenna inicjatywa. Rada1000 mogłaby stworzyć podwaliny do rady 2500.
Magda Jonat
Magda Jonat 28.12.2018, 14:35
Proszę o informację czym konkretnie będzie zajmowała się Rada Kobiet.
Czy to będzie tylko rada dla powołanych pań.
Ja
Ja 29.12.2018, 18:48
Jest napisane, że trwa nabór, więc może zgłosić się każda z pań.
Zmniejszenie CO2
Zmniejszenie CO2 28.12.2018, 18:14
Moim zdaniem będą walczyły o wydłużenie cyklu menstruacyjnego. W konsekwencji wdrożenia planu, kobiety w Złotowie ograniczą ilość cykli do 10 rocznie, co w sposób oczywisty wpłynie na zmniejszenie zużycia środków higienicznych a tym samym zmniejszy się ilość odpadów i zużycie materiałów oraz energii do procesu wytwórczego.
Olx
Olx 29.12.2018, 08:51
Jakim trzeba być idiota by zamieścić taki komentarz
szowinistyczna świnia
szowinistyczna świnia 29.12.2018, 11:22
Widzę, że komentarz zagorzałej feministki, której brak dystansu. Ja bym spytał inaczej. Jakim trzeba być idiotą, żeby tworzyć kolejną radę. Rada seniorów, rada młodzieżowa, rada kobiet... ile jeszcze? To włąściwie do czego nam Rada Miejska? Rozwiązać :)
Fela
Fela 28.12.2018, 10:39
Wracacie do czegoś co było uznawane za dyskryminację. Teraz będzie to faworyzowało płeć żeńską.
Yogi
Yogi 28.12.2018, 00:17
Następne będą: rada mężczyzn, rada chłopców, rada dziewcząt, rada dziadków, rada babć, rada palących, rada niepalących, rada zmotoryzowanych, rada rowerzystów, rada pieszych... Kraj Rad...
kt
kt 28.12.2018, 13:57
jeszcze rada przedszkolaków by się przydała. Komu potrzebne te gremia doradcze? Kompletna dziecinada.
Yogi Bubu!
Yogi Bubu! 28.12.2018, 01:21
Tworzymy radę gejów - wpadasz?

Pozostałe