Zderzenie pojazdów ciężarowych

  • 18.12.2018, 20:52
  • Janusz Justyna
Zderzenie pojazdów ciężarowych
18 grudnia około godziny 11:40 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych na łuku drogi krajowej nr 11 w Lotyniu. W zdarzeniu poszkodowany został jeden z kierujących, który przewieziony został do szpitala w Szczecinku.

Po zderzeniu jeden z pojazdów wpadł do rowu gdzie z naczepą wypełnią drewnem przewrócił się na bok, zaś drugi z pojazdów ciężarowych zatrzymał się na jezdni kilkadziesiąt metrów dalej. Autami podróżowali tylko kierujący z czego jeden z nich wymagał transportu do szpitala. Miejsce akcji obsługiwali strażacy z OSP Lotyń i Okonek, JRG Szczecinek i Złotów, 2 zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz służba drogowa. Na czas prowadzonych działań cześć drogi krajowej była nieprzejezdna, ruch odbywał się objazdem. Tuż przed 17.00 ruch drogowy został normalnie wznowiony. 

OSP Lotyń

Janusz Justyna

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kierowca
Kierowca 19.12.2018, 06:06
Ewidentnie któryś ściął zakręt.

Pozostałe