Poniedziałek, 18.02.2019

Sztandar CKZiU na uroczystości w Poznaniu

  • 6.12.2018, 18:02 (aktualizacja 06.12.2018 18:08)
  • Janusz Justyna
Sztandar CKZiU na uroczystości w Poznaniu
1 grudnia 2018 roku sztandar CKZiU w Złotowie wraz z pocztem sztandarowym uczestniczył w uroczystości poświęcenia sztandaru Towarzystwa Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.

Uroczystość połączona ze 150. rocznicą śmierci patrona i 20. rocznicą powołania Towarzystwa Hipolita Cegielskiego odbyła się w Katedrze Poznańskiej. Mszy Świętej przewodniczył Biskup Pomocniczy Archidiecezji Poznańskiej Jego Ekscelencja ks. bp dr Damian Bryl.

Kulminacyjny moment jubileuszu odbył się we wnętrzu Złotej Kaplicy, gdzie u stóp pomnika pierwszych władców Polski nastąpiło poświęcenie sztandaru Towarzystwa. 
Naszej szkoły, która nosi imię wielkiego Wielkopolanina, nie mogło zabraknąć w dniu tak ważnego wydarzenia.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie w poczcie sztandarowym reprezentowali: Filip Zbiżek - chorąży, Angelika Mirosław i Alicja Babiak - asysta.

Inf. na podst. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie ul. Norwida 10.

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe