Niedziela, 17.02.2019

Pomóżmy rodzinie z Zalesia

  • 5.12.2018, 21:28 (aktualizacja 05.12.2018 21:31)
  • Janusz Justyna
Pomóżmy rodzinie z Zalesia Sołectwo Zalesie
Apel z profilu na FB Sołectwa Zalesie

Są momenty w których czyjaś pomoc jest niezbędna, czyjaś obecność w trudnych chwilach ratunkiem, wsparciem… Kochani, otwórzcie Wasze serca dla rodziny z Zalesia, którzy właśnie znajdują się w trudnych chwilach. W niedzielę, 2 grudnia dom tej rodziny stanął w płomieniach. Ogień bezlitośnie strawił wszystko, pozostawiając rodzinę bez sprzętu gospodarstwa domowego, rzeczy codziennego użytku, a co najgorsze bez dachu nad głową.
,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to czym się dzieli z innymi” Jan Paweł II 
Podzielmy się naszym sercem z rodziną będącą w potrzebie. Pomóżmy odbudować im to co stracili. Prosimy o wszelką pomoc. Potrzebne są rzeczy codziennego użytku, meble, artykuły budowlane, środki pieniężne oraz praca rąk ludzkich, bez której nie da się przywróć domu do stanu mieszkalnego. 
Informujemy, że Gmina Złotów otworzyła specjalne konto bankowe, na które można wpłacać środki na pomoc dla osób poszkodowanych w pożarze.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Wpłaty można dokonywać na poniższe konto z dopiskiem "Pomoc dla osób poszkodowanych w pożarze w miejscowości Zalesie". 
PL 71 8941 0006 0000 1137 2000 0380

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe