Niedziela, 17.02.2019

Włodzimierz Pankiewicz doceniony

  • 5.12.2018, 20:03 (aktualizacja 05.12.2018 20:08)
  • Janusz Justyna
Włodzimierz Pankiewicz doceniony

Dzisiaj w centrum konferencyjnym World Trade Center w Poznaniu miała miejsce Gala wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym pt. "Wielkopolska - moja duma. Przez Wielkopolską wieś - skarby architektury". Przy pięknej oprawie muzycznej , w miłych klimatach wręczano cenne nagrody i wyróżnienia, w tym  bony na zakup biżuterii , telefony komórkowe, tablety i laptopy. Reprezentant naszego regionu - Włodzimierz Pankiewicz,  za zajęcie pierwszego miejsca otrzymał dyplom i tablet. - Jestem tym konkursem bardzo podbudowany - powiedział laureat z Zakrzewa. Gratulujemy sukcesu!

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fun
fun 6.12.2018, 10:51
W.Pankiewicz to zdolny artysta,mógłby robić więcej.A kim jest ta piękna pani,w tym seledynowym spodniumie ? Elegancka,super.
Zośka
Zośka 6.12.2018, 21:05
Pani Marzena Wodzińska - członek zarządu Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Super babka.

Pozostałe