Poniedziałek, 18.02.2019

Warsztaty w Ekonomie

  • 4.12.2018, 23:38
  • contact contact
Warsztaty w Ekonomie
W dniu 28.11.2018 uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Złotowie uczestniczyli w warsztatach edukacyjno-profilaktycznych dotyczących uzależnień.

 Zajęcia odbywały się pod kierunkiem trenera, szkoleniowca, psychoterapeuty, p. Tomasza Wojtysiaka, reprezentującego Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych w Warszawie. Tematyka warsztatów dotyczyła m.in. „nowych narkotyków”, tj. dopalaczy. Taki był ten, którego temat brzmiał „Jestem wolny od dopalaczy”. Kwestie dotyczące szeroko rozumianych uzależnień poruszał warsztat: „Mówimy NIE uzależnieniom”. O zagrożeniach związanych z mediami cyfrowymi (telefony, komputery, Internet) traktował warsztat: „Media, Internet”. Przekazywane informacje dotyczyły m.in. ryzyka manipulowania i wpływu mediów na odbiorcę.

Warsztaty prowadzone były w oparciu o dialog z uczniami, wykład dostosowany do dynamiki grupy, filmy edukacyjne, gry i ćwiczenia – zarówno te rzeczywiste, jak i te związane z wyobraźnią.

ZSE

contact contact

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe