Niedziela, 17.02.2019

Jastrowie - dwie ofiary zaczadzenia

  • 4.12.2018, 21:24 (aktualizacja 04.12.2018 22:06)
  • Janusz Justyna
Jastrowie - dwie ofiary zaczadzenia
W salonie kosmetycznym w Jastrowiu skutkiem zatrucia czadem zmarły dwie osoby - kobieta i mężczyzna

Tragedia, która rozegrała się przy ul. 1 Maja w pomieszczeniu salonu kosmetycznego przerobionego na lokal mieszkalny, dotyczy 34-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Jak powiedział oficer prasowy KP PSP w Złotówie, Kazimierz Wiebskowski: Po uruchomieniu przyrządów pomiarowych w pomieszczeniu salonu potwierdzono występowanie tlenku węgla w różnych parametrach. W jednym z pomieszczeń był piecyk gazowy na butlę propan-butan. Budynek był zasilany instalacją gazową ziemną, tam także interweniowało pogotowie gazowe.

Okoliczności zdarzenia bada policja. Jak podała rzecznik prasowy KPP w Złotowie : - Przyczynę zgonu tych dwóch osób potwierdzi ostatecznie sekcja zwłok.

(red), fot. OSP Jastrowie

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe