Poniedziałek, 18.02.2019

Dziękujemy darczyńcom!

  • 4.12.2018, 00:07 (aktualizacja 04.12.2018 00:15)
  • Janusz Justyna
Dziękujemy darczyńcom!
W dniach 30 listopada i 1 grudnia 2018 roku w Złotowie odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności.

Tradycyjnie, dzięki dobrej współpracy ze Stowarzyszeniem Bank Żywności w Chojnicach, w akcję włączyli się wolontariusze z Oddziału Miejskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Złotowie. Wśród nich byli rodzice, dzieci, członkowie i przyjaciele TPD. Żywność zbierano w sklepie TESCO. Personel sklepu bardzo życzliwie przyjął naszych wolontariuszy. Komisja rewizyjna Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddziału Miejskiego w Złotowie szczegółowo przeliczyła zebrane dary. Ogółem zebrano 374,51 kg. Żywność ta trafi do potrzebujących rodzin oraz naszych wychowanków świetlicy „Przystań”. Z otrzymanych darów przygotujemy Spotkanie Wigilijne i słodką niespodziankę.

Tą drogą pragniemy serdecznie podziękować mieszkańcom Złotowa i okolic za życzliwość, hojność i okazane serce. W załączeniu kilka zdjęć z przeprowadzonej zbiórki.

TPD Złotów

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe