Niedziela, 17.02.2019

Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu

  • 30.11.2018, 13:03 (aktualizacja 02.12.2018 00:02)
  • Janusz Justyna
Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu

Dzisiaj w Starostwie odbywa się sesja Rady Powiatu Złotowskiego. Radni otrzymali legitymacje radnego Powiatu. Do Rady Społecznej  przy Szpitalu Powiatowym wybrano Juliana Brewkę. Ustalono także skład komisji stałych rady. Oto propozycje komisji i nazwiska przewodniczących:  Komisja Rewizyjna - Leszek Kępiński, Komisja Skarg, Wniosków i Petycji - Jolanta Grzonka, Komisja Oświaty, Kultury i Turystyki - Paweł Owsianny, Komisja Ochrony Środowiska i Rolnictwa - Adam Popławski, Komisja Zdrowia I Polityki Społecznej - Stanisław Pikulik, Komisja Budżetu - Stanisław Chmielewski, Komisja Samorządowa i Porządku Publicznego - Michał Falba. Radni PiS zgłosili swoich kandydatów na przewodniczących komisji rewizyjnej i rolnictwa. Starosta Ryszard Goławski bronił propozycji koalicyjnych, a propozycje radnych PiS nie znalazły uznania. Rada przyjęła skład rad i przewodniczących wg propozycji koalicyjnej. 

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 30.11.2018, 15:27
No to mam pytanie. Pani Kubiak (PiS) i pan Piechowiak (Gowin) wizytowali wielokrotnie władze powiatu. Na przykład pani Kubiak zręcznie podawała mikrofon panu Goławskiemu podczas wspólnej konferencji (mówiono na niej o inwestycji, która nie leży w zakresie zadań starosty Goławskiego). Pan Goławski niewątpliwie ogrzał się wówczas propagandowo, bo lokalne media pokazały to w odpowiedni sposób. A teraz pytanie. Czemu służyły te wizyty? Czy chodziło o jak najlepszy wynik układu, który miłościwie panuje od lat w powiecie złotowskim?
Powroty
Powroty 30.11.2018, 23:23
Panie Piotrze, czy pan naprawdę myśli że do umocnienia odmłodzonego betonu i układu sprzed 1989r. przyczyniła się pani M. Kubiak. Czy pan nie wie kto jest odpowiedzialny za informacje i prowadzenie polityki w naszym powiecie ze strony PiS. Czy nie zauważa pan lub też nie chce osoby która przez lata ogrzewała się przy każdej władzy począwszy od Wełniaka, Gosławskiego a skończywszy na Pulicie. Czy nie zauważa pan że epizodyczni wrogowie tego pana w zależności od sytuacji stają się jego przyjaciółmi i to tylko po to aby pod wzniosłymi felietonami osiągnąć swój i tylko swój cel. Czy nie zauważył pan tego że w naszym mieście i powiecie nie ma opozycji do obecnej władzy a może dlatego że nie było jej także do żadnej z poprzednich. Panie Piotrze dlaczego pan rzuca pierzem w ten miłościwie panujący układ obarczając winą za zaistniały fakt panią Kubiak. Dlaczego nie kruszy pan prawdziwego budulca utwardzającego coraz mocniejszy beton wywodzący się z poglądów SLD, PO, Nowoczesnej czy PSL. Niech pan odpowie jaka była i jest siła lokalnego PiS w naszym powiecie i do czego się sprowadza. Widać mydlenie oczu jego zwolennikom mogła i być przyczyną dezorientacji nie tylko ich ale także pani Kubiak. Panie Piotrze to nie dama z sejmu kształtuje i odpowiada za politykę w Złotowie ( Gosławski), Okonku ( Jasiłek) czy Jastrowiu. Myślę że o tym to pan wie najlepiej.
Nie partyjny
Nie partyjny 4.12.2018, 05:50
To za małe miasto, by bawić się w gierki polityczne. Wszyscy się znają i często spotykają. Tu zna i stawia się na ludzi. Stąd w zasadzie nie ma opozycji mimo oficjalnej przynależności do różnych partii. I tyle!
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 11.12.2018, 12:54
Zawsze były gierki, wystarczy zajrzeć do archiwum prasowego. Nawet za komuny tak było. A co do partii, książę Adam Jerzy Czartoryski, mając w pamięci upadek Rzeczypospolitej, mawiał, że w Polsce widział tylko dwie partie: „Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie”. Ta druga partia lubi słowa "zgoda", "pojednanie" itd. Oczywiście są to tylko puste slogany.

Pozostałe