Niedziela, 17.02.2019

Kobiety wnioskują do burmistrza!

  • 28.11.2018, 19:48 (aktualizacja 28.11.2018 20:32)
  • Janusz Justyna
Kobiety wnioskują do burmistrza!

W dniu rocznicy uzyskania praw przez kobiety 100 lat temu złożono wniosek do Burmistrza Złotowa Adama Pulita o powołanie Społecznej Rady Kobiet przy Urzędzie Miejskim. Rekomendacji udzieliła Violetta Ratajczak - Pełnomocniczka Kongresu Kobiet na Wielkopolskę i Iwona Kamińska-Lech - Pełnomocniczka Kongresu Kobiet Północnej Wielkopolski. Wniosek, w stroju z epoki złożyła w imieniu kobiet Katarzyna Józefowska, jednocześnie kandydatka do rady, w towarzystwie dwóch innych kandydatek: Aleksandry Ciosańskiej-Góreckiej i Justyny Ławniczak.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stop szalejącej głupocie
Stop szalejącej głupocie 1.12.2018, 09:40
To jest sprzeczne z Konstytucją. Oczywiście rady nieformalne można tworzyć, ale klucz doboru ze względu na płeć znosi sens Art. 33 konstytucji. Podobnie gdyby wnosić o radę męską lub radę rasy białej itd.
Her Chofsztad
Her Chofsztad 29.11.2018, 18:41
Nie wystarczy komisja? Najgłupsza na przewodnicząca a te z tyłu na wice. Komisja stała do spraw rozsianego euro-idiotyzmu.
do wieśniaków
do wieśniaków 29.11.2018, 15:23
Ze wsi jesteście? ,że krytykujecie coś o czym w ogóle nie macie zielonego pojęcia.Gdybyście żyli w czasach, o których poniżej pisze Tomek to być może głupich byłoby mniej.
Do POgubionych
Do POgubionych 29.11.2018, 18:07
Ten Tomek to też jakiś szemrany. Skąd on może wiedzieć jak żyły babcie w dawnych czasach. Zarówno wy panie jak i Tomek nie ubliżajcie babciom dzięki którym być może was nie wydrapano. Kto wie jakby to było gdyby w ich czasach podobne do was organizacje do tego ich ,,namawiały,, uznając aborcję za coś normalnego.
Tak to prawda w tamtych czasach głupich było mniej ale to nie oznacza że musicie powiększać ich grono które za waszą sprawą zalewa nasz kraj.
Euro Cyrk Wita Was
Euro Cyrk Wita Was 29.11.2018, 13:52
Twarze na na zdjęciu inteligencją nie grzeszą. Trudno mi pojąć do czego ma POWSTAĆ RADA JEDNEJ płci? Przecież postępowe eurogęnderystki gardzą podziałem na płeć. Idąc pewnym paradoksem czasów powinny powstać 3 rady. Męska rada, kobiet i rada LGBT, czyli coś w stylu Grodzkiej-radna radny ni to chłop ni baba.Następnie rada kobiet będzie walczyć o udział w radzie męskiej, bo zwrócą uwagę na dyskryminację. Wydaje się, że model obecny jest dobry, do rady może startować i chłop i baba i mieszaniec wspominany jak Grodzki,a.
Ja
Ja 28.11.2018, 20:57
No i po co? Jest pseudo rada seniorow pseudo rada mlodziezy a teraz ma byc kolejna pseudo rada? Te wszystkie rady są tylko od stwarzania pozorów dzialania i pozorów zaangażowania burmistrza. Cala kadencja na kolejne pozorne dzialania. Niby tyle się dzieje a efektow żadnych. Mydlenie oczu.
Romans na Maderze
Romans na Maderze 28.11.2018, 20:27
Pani Katarzyno Józefowska z całym szacunkiem ale mieszkańcy niedawno wypowiedzieli się co sądzą o pani obecności w radzie. Po co na siłę wciskać burmistrzowi wciskacie produkt polityczny. Rozsądni ludzie wiedzą że wasze inicjatywy to pomysły upadłej nowoczesnej Petru. Wszystko słabe i nieszczere.
MM
MM 28.11.2018, 20:17
Pomylenie pojęć, aborcjonistki z czarnych wieszaków ubrane w strojach sufrażystek to profanacja. Wielu ludzi błędnie utożsamia ze sobą feminizm i aborcję. Sufrażystki, które walczyły o prawa kobiet, sprzeciwiały się aborcji. Działaczki KO mają za sobą czarne protesty, stroje więc są nieodpowiednie. Odpowiednim strojem do odwzorowania poglądów byłby mundury SS-Aufseherin.
Tomek
Tomek 29.11.2018, 10:19
Tak dla aborcji! Kiedyś nie trzeba było o nią walczyć, bo była legalna i powszechnie stosowana. Zapytajcie swoją babcie.
ktoś
ktoś 28.11.2018, 20:12
Inicjatywa dobra, ale po co to przebranie? Z góry skazują się panie na niepoważne traktowanie.

Pozostałe