Niedziela, 17.02.2019

Spłonął samochód

  • 26.11.2018, 23:20
  • Janusz Justyna
Spłonął samochód
26 listopada kilka minut przed godziną czternastą do Stanowiska Kierowania PSP w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze kompleksu budynku gospodarczo-garażowego wraz z pojazdami w miejscowości Ciosaniec, gmina Okonek.

 Do miejsca pożaru skierowano najbliższe jednostki straży z Okonka, Jastrowia, Sypniewa, Pniewa, Podgaj oraz ze Złotowa. Do momentu przyjazdu służb ratowniczych osoby postronne podjęły nieskuteczne działania ratownicze przy użyciu węża ogrodowego.  W chwili dojazdu strażaków pożarem objęte było już pomieszczenie garażowe wraz samochodem osobowym oraz zewnętrzne drewniane elementy konstrukcyjne w tym konstrukcji dachowej nad sąsiednimi dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Jednostki ochrony przeciwpożarowej przeprowadziły bezpośrednie natarcie na główne źródła ognia. Pożar został zlokalizowany, ograniczono zagrożenie dla pozostałej części zabudowań, dokonano sprawdzenia pozostałych pomieszczeń, przeprowadzono niezbędne prace rozbiórkowe nadpalonej konstrukcji budowlanej i elementów gospodarstwa domowego.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

KP PSP Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe