Poniedziałek, 18.02.2019

Będzie remont części rehabilitacyjnej?!

  • 15.11.2018, 13:23
  • Janusz Justyna
Będzie remont części rehabilitacyjnej?! pzl24.pl W części rehabilitacyjnej laguny jest bardzo dużo do naprawienia...
Jak informuje burmistrz Adam Pulit, dzisiaj w złotowskim ratuszu nastąpiło otwarcie jedynej oferty jaka wpłynęła na przetarg nieograniczony dotyczący remontu niecki basenowej wraz z wykonaniem odwodnienia plaży części rehabilitacyjnej pływalni Laguna - II

Ofertę złożyła firma z Poznania i koszt wykonania remontu mieści się w kwocie, którą na wykonanie tego zadania przeznaczył Urząd Miasta w Złotowie. Oferta wynosi 987 000 zł, miasto przeznaczyło na ten cel około 1 mln zł. Otwarcie ofert nie oznacza jeszcze zawarcia wiążącej umowy, ale ta, jak mówi burmistrz, zostanie prawdopodobnie zawarta z poznańskim oferentem.

Jednocześnie burmistrz informuje, że sprawa uchybień przy budowie części rehabilitacyjnej pływalni Laguna, skierowana do złotowskiej prokuratury - została umorzona! - Złożyliśmy na to umorzenie zażalenie do sądu - mówi Adam Pulit - i czekamy teraz na decyzję z tej instancji. Przypomnijmy, że eksperci wykazali cały szereg uchybień i zaniedbań, które w zasadzie kwalifikują część rehabilitacyjną pływalni Laguna do rozbiórki... Śledczy mieli także wykazać, czy doszło do fałszowania dokumentacji przy realizacji budowy basenu rehabilitacyjnego na złotowskiej pływalni Laguna. W doniesieniu były też zastrzeżenia do projektu i jakości użytych materiałów i sposobu wykonania.  Ponadto wskazano podejrzenie poświadczenia nieprawdy w dzienniku budowy, co dotyczyło nadzoru, którym zajmowała się zewnętrzna firma i komisji dokonującej odbioru części rehabilitacyjnej. 

(red)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kolega
kolega 20.11.2018, 19:11
Spotkałem się 1 listopada z kolegą, pochodzenia Niemieckiego,na cmentarzu komunalnym w Złotowie,który wyjechał 40lat temu do Monachium.On był rozczarowany,że Polacy tak traktują swoje rodziny,które z góry patrzą na nas.On był na cmentarzu,swoich rodziców i dziadków na cmentarzu św.Rocha.On mówił,tam w Niemczech,nie ma poszanowania człowieka.On ciągle jak tam w Monachium jak i Polacy,których jest około 40 tysięcy,ogląda razem z nim,Polonię,TWP1,Info,Telewizję TRWAM..Nie oglądają tą antypolską TVN,która została sprzedana żydokomunie w USA i POLSATU.
Maro
Maro 16.11.2018, 14:05
Prokuratura złotowska jest słynna z umarzania spraw...Ewidentnie doszło do zaniedbań podczas budowy części rehabilitacyjnej pływalni. Najgorsze w tym wszystkim, że jak zwykle brak winnych...ale czym się przejmować, przecież za cały remont i tak zapłaci miasto-podatki już podniesiono......
Mustang
Mustang 16.11.2018, 09:42
Tuczeń umorzony, warstwy asfaltowe z Dworu Złotowskiego umorzone,fałszowanie podpisów TPD umorzone, skandal na budowie i fałszowanie dziennika budowy umorzone . Jedno wielkie umarzanie. Czas napisać pismo do ministra.
hgfdservc
hgfdservc 16.11.2018, 14:55
Pisać do ministra! W końcu zasada "sąd sądem, sprawiedliwość musi być po naszej stronie" dotyczy również prokuratury.
Zagadka
Zagadka 16.11.2018, 13:15
Co to jest Tuczeń.
hgfdservc
hgfdservc 16.11.2018, 14:52
Tuczeń: 1. Tłumok siedzący przed kompem i piszący bzdury, nie mający pojęcia o rzeczywistych problemach, opluwający każdego, kto myśli inaczej, niż on. 2. Tępy uczeń gimnazjum, z kciukiem szalejącym po smartfonie. 3. Człowiek, który o wszystkich i wszystkim wie lepiej wszystko i ogłasza to całemu światu.
PDFT
PDFT 16.11.2018, 16:26
Tuczeń, takiego słowa w polskim słownictwie nie ma.
Tell
Tell 15.11.2018, 17:10
A kto się spodziewał czegoś innego po złotowskiej prokuraturze?
ROSA
ROSA 15.11.2018, 14:24
To rozebrać bo po co po naprawie jednego wywalać pieniądze w kolejne usterki. Każdy wie że to naczynia połączone jak jedno się sypie to poleci i dalej. A co z winnymi tych bubli, nadal działa zasada brak odpowiedzialności bo podatnicy czpłacą. Tu milion tam milion a potem podatki w górę. Czy o tym też pomyślano.
Baba&Jaga
Baba&Jaga 15.11.2018, 14:04
W Złotowie wszystko co na układ zostanie złożone będzie odwalone. I podejmuje decyzji ten co nie wpisał swoich aut do oświadczenia tylko ten co umoczył w Kerdosie.
podpis
podpis 15.11.2018, 20:53
W Złotowiu
Szarik
Szarik 15.11.2018, 22:36
W dupiu

Pozostałe