DiscGolfPark - zaproszenie na otwarcie!!!

  • 11.11.2018, 16:38 (aktualizacja 12.11.2018, 00:55)
  • Janusz Justyna
DiscGolfPark - zaproszenie na otwarcie!!!

Złotowianie,

Zapraszam 12 listopada o godzinie 11:00 na otwarcie DiscGolfAreny, gdzie będą przygotowane atrakcje szczególnie dla dzieci oraz DiscGolfParku, gdzie przedstawimy zasady oraz zachęcimy do wspólnej gry.

DiscGolfPark mieści się na placu za jeziorem Miejskim, natomiast DiscGolfArena to pole treningowe przy pływalni Laguna.

Zachęcam do spędzania czasu na dworze i korzystania z tych miejsc wspólnie z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami i znajomymi. 

Poniżej przypominam zasady gry oraz zasady bezpieczeństwa. Załączam też mapę pola i tabelę do wpisywania wyników gry. W tabeli podane są numery dołków i odległości do kosza. Par 3 oznacza, że gracz jest w stanie w trzech rzutach trafić do kosza i jest to dobry wynik. W wolne pola wpisujemy imię gracza oraz ilość rzutów na danym dołku. Ten gracz, który odda najmniejszą ilość rzutów wygrywa.

Udanej zabawy

Łukasz Gmurczyk

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe