Poniedziałek, 21.01.2019

Dyskusja nad budżetem

  • 8.11.2018, 13:01 (aktualizacja 08.11.2018 20:28)
  • Janusz Justyna
Dyskusja nad budżetem
Dzisiaj w sali sesyjnej złotowskiego ratusza władze miasta oraz radni mijającej oraz przyszłej kadencji Rady Miejskiej dyskutują nad propozycjami inwestycyjnymi do budżetu miasta na rok 2019.

Wśród propozycji są: budowa ul. Drzymały i Hubego, modernizacja ul. Polnej, budowa parkingów przy ul. Niezn. Żołnierza i Westerplatte, modernizacja ulic Kopernika, Wodociągowej, Brzezińskiego, przebudowa Domu Polskiego, dokumentacja modernizacji ul. Staszica, dokumentacja na remont boiska przy SP 2, remont niecki basenowej części rehabilitacyjnej w pływalni Laguna, wkład do MZWIK, modernizacja kaplicy przy ul. Staszica, budowa szlaku turystycznego nad Jez. Zaleskim, II etap ul. Łowieckiej, doświetlenie przejścia dla pieszych przy ZSE, projekty budżetu Obywatelskiego, dokumentacja przebudowy ul. Zamkowej, zagospodarowanie zieleni Miejskiej. Razem 11 149 762 zł.

Rozmawiano także o remontach amfiteatru, dworca kolejowego, zagospodarowaniu plaży przy ul. Jeziornej. 

Szerzej o propozycjach w pliku excel

 

Janusz Justyna

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tak czy nie
Tak czy nie 8.11.2018, 20:38
Propozycje trafione oprócz jednej którą jest zagospodarowanie plaży przy Jeziornej.. Inwestowanie w plażę w tak bliskim otoczeniu osiedla domów nie doda atrakcyjności tego miejsca. Siłowa rozbudowa plaży na tak małym terenie będzie skutkowała ciasnotą która tylko zniechęci i tak już nielicznych plażowiczów. Plaża z prawdziwego zdarzenia powinna znajdować się zdala od osiedli i ich ulic do tego powinna obejmować znacznie większy teren z długim piaszczystym nabrzeżem. Może warto było by zaczekać z nakładem finansowym próbując znaleźć właściwe miejsce z płytszym wejściem do wody dla dzieci. Długa plaża zdala od szumu miasta była by doskonałym miejscem na instalację rożnego rodzaju sprzętu typu anakonda. Może dobrze by było się dwa razy zastanowić bo Złotów ma się rozwijać a chyba każdy widzi że na 18 tyś miasto plaża przy Jeziornej nie jest przyszłościowa.
Złotów potrzebuje dużej plaży.
Jan
Jan 9.11.2018, 06:02
Dziwi mnie ta treść.
1. Wprost przeciwnie - uważam teren przy plaży za bardziej atrakcyjne! W końcu chyba lepiej mieszkać przy plaży niż przy np. Jastrowskiej!
2. Teren plaży uważam za całkiem duży a na pewno z nadmiarem wystarczający dla naszego miasteczka!
3. Nic nie stoi tam na przeszkodzie, by zainstalować kilka atrakcji!
Apolo
Apolo 9.11.2018, 17:11
To się zgadza, dobrze jest mieszkać przy plaży jednak czy dobrze się plażuje w obecności gapiów z ulic otaczających plażę. Nie chcę mówić o związkach chemicznych pochodzących od samochodów poruszających się tymi ulicami bez względu na to czy przyjechał ktoś na plażę czy nie.
Czy ktoś zadaję sobie pytanie co ze zdrowiem plażowiczów. Można sobie popatrzeć na ruch samochodów do pobliskich działek a także kładów i samochodów terenowych, które wyją i ryją na tzw dzikiej plaży.
Czy w takim towarzystwie można mówić o wypoczynku. Czy tak ma wyglądać plaża. Nawet w małym Jastrowiu plaża jest ogrodzona i zdala od miejskich ulic. Zresztą w Złotowie za czasów dobrego i zdrowego myślenia tak było.
Co się zmieniło ano na pewno myślenie.
Ryszard Winski
Ryszard Winski 8.11.2018, 20:07
Gratuluje jest ul. Polna i mysle, ze bedzie tez polozony polbruk a nie asfalt.
Nie mieszkaniec
Nie mieszkaniec 9.11.2018, 06:04
A dlaczego? Nawierzchnia asfaltowa jest znacznie cichsza! Nie mieszkasz na Słowackiego bo byś wiedział, jak teraz szumi, gdy samochody jadą!
tak
tak 8.11.2018, 19:14
na złotowskie.pl jest pięknie wszystko wyszczególnione a tu byle jak,niedbale.Ot,tak od niechcenia.
odp
odp 9.11.2018, 09:58
Ta sam treść jest w załączniku
+
+ 10.11.2018, 10:16
Załącznik dodany po komentarzu "tak".
Nie dziennikarz
Nie dziennikarz 9.11.2018, 06:05
No to czytaj tylko tamten portal - tu obejdziemy się bez Ciebie!
Czyżby?
Czyżby? 9.11.2018, 17:14
Jesteś dziennikarzem czy nie, i tak tylko podsycasz nienawiść, Mało już podziałów zrobił ten burmistrz? Wszędzie chcecie tylko "swojaków"? Nawet wśród czytelników portalu? Prawdy nie zagluszysz propagandą.

Pozostałe