Poniedziałek, 21.01.2019

Olimpiada przedszkolaka w Tarnówce

  • 8.11.2018, 00:36
  • Janusz Justyna
Olimpiada przedszkolaka w Tarnówce
6 listopada na Hali Sportowej w Tarnówce odbyła się Olimpiada pt. „ Biało – Czerwoni” dla przedszkolaków z okazji zbliżającego się Dnia Niepodległości.

Turniej zrealizowano w ramach projektu „Piękna Polska Nasza Cała” - poprowadzony przez Joannę Rudzińską oraz Paulinę Kłundukowską - pod patronatem Wójta Gminy Jacka Mościckiego. Oficjalną część otworzyła Pani Joanna Rudzińska, w której przedszkolaczki złożyły sportową przysięgę. Następnie została przeprowadzona rozgrzewka, po której dzieci przystąpiły do konkurencji sportowych. W sportowej rywalizacji dzielnie brały udział dzieci z grup: „Sówki mądre główki”, „Biedroneczki”, „Jeżyki”, „Myszka Miki”. Na koniec rozgrywek zostały rozdane upominki oraz dyplomy dla przedstawicieli każdej z grup. Rywalizacja sportowa dostarczyła najmłodszym wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. W naszej codziennej pracy, a szczególnie podczas takich wydarzeń chcemy kształtować u dzieci uczucia patriotyczne, poczucie przynależności narodowej oraz wdrażać najmłodszych do poszanowania naszego narodowego dziedzictwa kulturowego.

Ewa Brożek, www.tarnowka.pl

Janusz Justyna

Zdjęcia (21)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe